şükela:  tümü | bugün
  • müthiş bir video olmuş ama en sonda arda’nın fotoğrafı çıksa ve altta “sen gelme ulan ayı” yazsa daha efsane olurdu :)
  • noooluyo lan... forvete obama mı geliyo
  • beşiktaş büyük bir iş yapıp lansman olayını artık dünyaya taşımaya çalışıyor. bu arada ntvspor, fikret orman'ın basın toplantısını kesip arda turan'ın ilk kez başakşehir idmanına çıkmasını gösteriyor. türkiye'de lansman ile uğraşmaya çalışmamak gerektiğini gösteren adımlar atıyor ntvspor. arda turan amatörde idmana çıksa onu da son dakika diye geçecekler.
  • bir fenerbahçe taraftarı olarak benim bile tüylerimi diken diken etmeye yettiyse, beşiktaşlı arkadaşları tahmin edemiyorum. bir futbol kulübü için fazlasıyla kaliteli, vizyon kokan bir tanıtım olmuş.

not: bu arada bir tane galatasaraylı arkadaş mesaj kutumu yeşillendirmiş, iki tane artı veya favori için devam et yazmış, bu adamların yıllardır nasıl bir eziklik psikolojisi içinde olduğunu unutmuşum teşekkürler gs'li arkadaş.
  • if you dont have any transfer fee, come. come . whoever you are... mottosu ile yola cikilarak yine bonservissiz ve sorunlu oyuncular alınacak sanırım.
  • "yandex'e bikini yaz, robben gelsin"den fersah fersah öndedir.
  • ellerinize kollarınıza sağlık! ciddi emek harcandığı aşikar olan reklam videosu.

çok beğendim.

ingiltere'de olsa rakip taraftarlar neden bizim kulüpte böyle şeyler yapılmıyor lan deyip, kulübünün vizyonunu sorgulamasına neden olabilecekken, biz de olunca paçadan tutup aşağı çekiliyor. şimdiden b.k gibi diyen bile var.

enteresan bir milletiz. ne diyelim.
  • o kadar salaksınız ki adamın söylediklerini de dinlemeden reklama bakıp sallamışsınız gene.

gerizekalılar için özet:

-yurtdışında kendi dilinde ülkelerde beşiktaş dergisi satıyorlar.

-ünlü bloggerlara takımın istanbul'da tanıtımı yapılıyor, bu isimler trend belirleyici etkileri olduğu için önemli.

-yurtdışında kartal yuvası ve 1903 adlı lounge mekanlar açma planı var.

-halihazırda premium sınıf giyim firmaları ile ortak koleksiyonlar üretiliyor.

-bazı mekanlarla yurtdışında anlaşılmış durumda, beşiktaş maçları yayınlayacaklar maç günleri.

-hedef beşiktaş'ın bilinirliğini arttırmak gelecek yaza dek. gelecek yaz çin'e hazırlık maçları için gidilecek. azerbaycan'a da gidilecek diye planlanıyor.

-amaç; taraftar kitlesini arttırıp, izlenme sayısını, netteki hitini arttırıp sponsorlardan parayı kırmak.

adidas kaç para ödüyor bize? peki real'e kaç para ödüyor mesela?
    keza vodafone bize ne kadar ödüyor forma sponsorluğu için? manu chevrolet'ten ne kadar alıyordur?

hepsini geçelim üç büyükler arasında sponsor geliri en yüksek kulüp hangisi?

elbette avrupa devlerini yakalamak imkansız ama gelirini arttırma derdinde başkan. böylece en azından rekabet etmek istiyor. hiçbir şey olamasa türkiye'de tek büyük olur beşiktaş bu gidişle.

siz daha eleştirin yok ben anlamadım yok şöyle böyle diye.
  • güzel bi reklam yapılmış...

ve içinde cenk tosun var :(