şükela:  tümü | bugün
  • saat 20:30'da başlayacak ziraat türkiye kupası son 16 ilk maçı.
  • iğrenç kamera açısı nedeniyle boykot edip bu stadyumda oynanan hiçbir maçı izlememe kararı aldığım için ilgimi çekmeyen karşılaşma.
  • atv'den izlenebilecektir.

ligde ilk 2'ye girmesine ihtimal vermediğim galatasaray'ın avrupa'ya en kolay gidiş yolu bu kupayı almak olduğundan bence artık bu kupada aslarla mücadele edilmeli, rotasyon oyuncuları ligdeki nisbeten önemsiz maçlarda denenmelidir. çift maç olduğu için 2-3 genç oynatılırsa bir şey demem, ayrı.

galatasaray'da durmaz cezalı. nzonzi'nin kadrodışı durumu devam ediyor. luyindama ve andone'nin sakatlıkları, onyekuru'nun da hastalığı var. adem, belhanda ve lemina ise kart sınırında.

şu anda yabancı sayısında fazlamız olduğu için yeni transferler oynayabilecek mi, bilmiyorum. eğer onda bir sorun yoksa ilk yarıda takım kadrosunda olmayan akbaba ve linnes'in dönüş maçı, yeni transferler saracchi ve sekidika'nın ilk maçı olabilir. ajax'a kiralanan babel'in yokluğunda ilk maçımız olacak ayrıca. nagatomo, mariano ve belhanda da hâlen takımda.

luyindama'nın yerinde donk, çalık veya emin oynayabilir. ben hazır tutulması için çalık'ı tercih ederim. hem babel, hem onyekuru'nun yokluğunda sol kanatta da herhalde ömer değerlendirilir.

benim 11'im: muslera - linnes, marcao, çalık, saracchi - sekidika (feghouli), lemina, taylan, akbaba, ömer - falcao

feghouli'nin form durumunda bir iyileşme görmüyorsa bence sekidika'nın oynayabileceği seviyede bir maç.

rize'nin önemli bir eksiği yok. üstüne yeni transferleri; takımın en değerli futbolcusu orta saha harmash ile santrfor skoda'nın da rize ile ilk resmî maçları olacak.
  • bakalım genç yetenek selçuk inan oynayacak mı ?

tanım: türkiye kupası maçı.
  • denk güçteki iki takımın maçını izleyeceğiz.hakemler devreye girerse galatasaray kazanır.lakin hakemler müdahale etmezse rizespor bunları sahaya gömer.tuzlaspor'u hakem sayesinde geçen takımdan galibiyet beklenmez.
  • saracci ve sekidika nin neden kadroda olmadığını merak ettigim maç, lisans sorunumu var?
  • galatasaray futbolcularının ve teknik ekibinin dikkat etmesi gereken maç. bu maçta aynı tuzlaspor gibi tahrikler yaşanabilir. karşı taraf malum fenerbahçe paf takımı aman diyim.
  • beşiktaşlı moderatör sayesinde uzuuuun zaman sonra galatasarayımı yorumlayacağım maç.

bu sefer rizesporlu kaç oyuncu bizimkilere ceza aldırmak için uğraşacak merak ediyorum. bilindiği gibi türkiye kupasında sponsor destekli kamikazeler daha önce muslera, fatih terim gibi isimlere durup dururken saldırmış ama planları içlerinde patlamış rezil olduklarıyla kalmışlardı.

galatasarayımızı canımızdan çok seviyoruz.
    özlemişim be.
  • galatasaray'ımızın 11'i:

okan,
    şener, donk, marcao, linnes,
    seri, lemina,
    ömer, feghouli, emre akbaba,
    falcao

emre akbaba'nın dönüşü sevindirdi ancak geçen yıl bu statta oynanan maçta ayağı kırılmış olması nedeniyle mücadele ve müdahalelerde çekingen davranabilir.
  • güzel kadro.
    ideal bir skorla istanbul'a dönsün takım yeter.
    olmazsa da sakatlık falan olmasın.
    rövanşı var zaten.