şükela:  tümü | bugün
  • tbmm'ye verilecek yeni tasarıda iptv kullananlara para ve hapis cezası gelmesi gündeme alınacakmış. şaka gibi. ülkeyi mersinli cihangir yönetiyor galiba. (bkz: tutukla hepsini bitsin gitsin)

tbmm'ye sunulacak olan spor yasası'nda ıptv ve dekoderler aracığıyla gerçekleşen korsan yayınlarının dağıtıcılarının ve izleyenlerinin para cezası ve hapis cezası ile cezalandırılmasının talebi de yer alıyor
    https://twitter.com/…orx/status/1217348265567555585

edit: başlık almış yürümüş. size yeni baskı yapan güzel bi kitap önereyim bari kültürlenin: franz kafka ve sinema (bkz: swh)
    https://www.idefix.com/…sinema/urunno=0001857125001

edit 2: şöyle bir proje varmış talebelerle ilgili: (bkz: varankvaveyla)
  • cumhurbaşkanımızın dediği gibi çatlasanız da patlasanız da yapacağız. sene 2020 maalesef dünya üzerinde yasaklayarak çözebileceğiniz hiçbir şey yok.
  • --- spoiler ---
    halkı buna mecbur bırakıyorlar fiyatları uygun olsa herkez parasını verir kullanır (herkes demek istiyor cahil *)
    --- spoiler ---

bir iptv satıcısının sözlerini alıntılayarak başlıyorum.

onlar önce benim derdimi çözsün. kablo tv en en üst paketi kullanıyorum, ama history tv bende yok. abicim ben bıçak kılıç yapımı izlemek istiyorum. onun için de kalkıp digiturk alamam, alsam da faks makinem olmadığı için iptal ettiremem allah korusun hak geçer.

(bkz: forged in fire)

edit: bu arada netflix, nordvpn, spotify, kablonet(nitro) vs gibi parasının hakkını verene abone oluyoruz. hatta 3-5 yıllık peşin ödeyerek. iş dünyası böyle. yaptığın işin hakkını ver canımı ye.
  • yetmez idam edin . açarım vpn çatır çatır izlerim gelip bulsunlar sıkıysa
  • iptv kullananları nasıl yakalayacaklarını merak etmeme sebep durum. evlere aniden gelip kontrol mü edeceklermiş.

edit : aldığım mesajlara bakınca bazı arkadaşlar yayın yapanı yakalayıp sonra da yayını satın alanları bulacaklar şekilde bir işleyiş olabilceğine inanıyor.
    arkadaşlar yayın yapan adam azcık bu işlere uyanıksa o adamı kusura bakmasınlar da nah bulurlar. proxy, dns, yurtdışı server vs kullanan her bir adamı devlet hangi kaynakla bulacak. ha bi tanesini es kaza bulup onu da haber eder ama ikinciye uğraşmaz.
  • denetimi zor bu işin.
    beinsports büyük kayıpta.
    katarlılara çıkış yolu bulmak lazım.
    bu yasa çıkarsa korkan baya kullanıcı olur.
    torrentten bir şey indirenlere de geliyordu ceza.
    gelmedi henüz
  • tv'den maç izleyemeyip özetleri ile yetinen bir gençliğimiz var. bunlar futbolu nereden ve nasıl öğrenecekler? futbol maçları ulusal kanallardan yayınlanmalı bence.
  • en son korsan film izleyenlere internet yavaşlatması geliyordu. *
  • (bkz: keriz silkeleme) operasyonu başladı desenize.