• https://www.youtube.com/watch?v=xua96juwzuy

özellikle ilk çocuğun polislerin tezahuratları eşliğinde usain bolt ciddiyetiyle yardırması ve photo finish'i düşünerek kapıdan girerken kafayı öne atması görülmeye değer.
  • ilk çocuk kesinlikle girmeyi hak etmiş ve sonunda o mütiş yardırmasıyla girmiş sınava. hak etmiş koçum benim. polislerin de motivasyonu çok iyi, elleriyle dönme yönünü adeta bir co-pilot edasıyla göstermeleri de takdire şayan.

kaçıran çocuk, hak etmişsin evladım. bak yaşıtlarına, adam önce kafasını sokuyor binaya erkenden girebilmek için o kadar depardan sonra, sen salına salına geliyorsun.
    ee, hak eden girmiş sınava.
  • tek kelimeyle müstahak.
  • herkesin okuması gerekmiyor.
  • adam hayatinin sinavina girecek sikinde degil. ben önceki gece dogru düzgün uyuyamamistim bile.

gittik 1 gün önce okula baktik, nerede diye. sabah kalktik 1 saat önce orda olduk.

15 saniye ile degil, 1 saat hatta 1 gün ile kacirmis genctir.
  • velilerin kapının önünde duyar kasmaları da yok mu... susun da içerideki öğrencilerin konsantrasyonuna zarar vermeyin bari.
  • bir eğitimci olarak sen bir yıl o sınava hazırlanıp aylaklik yapıyorsan bu sana müstehaktır dediğim olay.insanlar küçücük ilçelerden il merkezlerine sabahın köründe gidiyorlar sırf yetiselim diye.kaçırdıktan sonra mağdur edebiyatı dinleriz simdi haberlerde bir de.
  • ben şunu anlamıyorum. bu sınav senin geleceğin ve sen geleceğini belirleyecek sınava geç kalıyosun. be amına koduğumun ailesi ve beyinsiz ergeni, kalk bir saat önceden, hayatında bir kez olsun bir şeye saygı duy da sınav zamanından bir saat önceden mekanında yer al. kusura bakma da senden zaten bir sikim olmaz. şu an kardeşim sınavda ve onun için saat yedide kalmışım, kahvaltı hazırlamışım. sekizde evden çıkmışız ve sekiz buçukta sınava gireceği okulun önünde yer almışız. ve yaklaşık 2 saattir onu kapısının önünde bekliyorum.
  • güzel bir doğal seçilim videosuydu. güçlü ve hızlı olan ayakta kaldı. zayıf ve ezik olan ise ayıklandı
  • dalga geçen, keh keh diye gülen yazarların kafasını sikeyim.

umarım hayati bir konuda böyle geç kalırsınız da eliniz böğrünüzde kalır.
hesabın var mı? giriş yap