• ülkenin dinamosu olan temel gıda haricindeki tekstil sektörünü de krizin vurduğunu açık açık gösteren olaylardan bir tanesi.

ancak bist yükseldiği için durum normal gibi kabul ediliyor.
  • memleketimiz kademeli olarak batıyor.110 mağaza çok ciddi bir rakam,bir sürü insan işsiz kalıyor demektir.
  • 80 milyon tl kadar borç ile gerçekleşmiş hadise. 110 mağazası ve 550 çalışanı bulunmaktaymış. batma nedeni arasında kurlardaki yükseliş de varmış.
  • herkesin birbirine kur yapmayı bırakması ile kurların yeniden düşmesi sağlanarak kurtarılabilecek batış.

(bkz: kur lobisi)
  • çöküşe giden yolda batan şirketlerden bir tanesi. bugunler iyi günler daha
  • kur riski söylentilerine binayen ben maaşımı tl alıp , tl harcıyorum ; banane dolardan, eurodan diyenlerin genelden özele derin bir yolculuk yapmalarına vesile olması gereken hadise.
    dolar 4.50 olunca ; geçen hafta 430 tl verip 100 dolar almıştım, bugün gittim sattım 450 tl aldım . e hani tl değersizdi, kulliyen yalan diyen bir grup var köşedeki kahvede. kur riski deyince aklıma geldi.
    başlıkta yer alan iflas kararı verilen şirket eko tekstil tic. san. a.ş bu arada, firma ismi yanlış yazılmış diyecektim konu nerelere geldi. affola.
hesabın var mı? giriş yap