şükela:  tümü | bugün
  • 30 dakikada schürrle'nin golüyle durum 1-0 olmuştur.
  • öğlen bologna hava alanında atalantalı taraftarlarla beraber check in yaptığımız maç.

düsseldorf uçağına biniyorlardı. sanırım bergamo'dan dortmunda da yakınlarına da uçuş yok ki bolognadan düsseldorfa, oradan da dortmunda geçeceklerdi.
  • napoli leipzig maçı dururken bu maçın yayınlanması futbola ihanettir.
  • bu akşam saydırdığım michy batshuayi beni göt ederek 2 gol atmış ve maçı 3-2'ye getirmiştir duraklamalarda.
  • batshuayi ile uzatmalarda durum 3-2 olmuş ve maç böyle sona ermiştir. sağolsun michi bizi yine yanıltmadı.
  • dortmund hakkıyla aldığı maç.güzel bir maç izledik mücadelenin olduğu iki takımda istedi maçı.hakem atalanta’yı yemedi olabildiğince oyuna müdahale etmemeye ve soğutmamaya çık kart vermemeye çalıştı.ilk başlarda iki takım üstünlük sağlamaya çalıştı atalanta dirençli ve press ile başladı.

ilk yediğimiz gol sağ bek hatasıydı bana kalırsa ve bu seviyede yapılmaması gereken bir hata vehasıl kelam oyuncu değişiklikleri doğruydu weigl’ın oyunda kalması riskliydi reus iyi oynasada götze riski alınmalıydı.batsuhayi yazdığım entry’i kesinlikle sildirecek bana zira kötü başladı 1 asistin asistini yaptı 1 de gol attı.sokratis iyidi bana kalırsa özelikle ilk yarıda iyi oynadı.

bu skor avantaj mı evet ama yinede riskli bir skor umarım bir daha ki maç bizim için iyi olur.

edit büdüt : topla en çok oynayan taraf atalanta ve weigl atılmalı diye mesaj(lar) geldi ki çoğu insan öyle düşünüyor gördüğüm kadar sosyal medya da ..lakin kimse sana topla çok oynuyorsun diye değil gol atıyorsun diye puan verir zira arsenal dortmund ile oynadığı şampiyonlar liginde top ile oynama arsenal tarafında olmasına karşın geçen press taktiğini iyi uygulayarak kazandı weigl konusunda ise herhangi bir kırmızı yahut 2.sarı gerektiren bir hareket yapmadı.atalanta çok istedi evet ama kesinlikle hak etmedi .