şükela:  tümü | bugün
 • merhaba arkadaşlar,

  izban'a bindiğin kadar öde modeli gelmesiolayı 15 şubat 2018 tarihinden itibaren meydana gelecek. bu yüzden o gün izban'ı ve diğer alternatif belediye ulaşım araçlarını kullanıp belediyeye kuruş para kazandırmıyoruz. bizden bir izban'a 6.5 lira alacak belediye başkanı daha anasının karnından doğmadı aziz bey!

  eee yapmasaymış kardeşim 6.5 lira alacaksa banane, ben ne güzel otobüs aktarmaları ile her yere ulaşıyordum içine etti.
 • torbalı'dan aliağa'ya 3 tl verip gitmek isteyenlerin başlattığı protesto kampanyası.

  bilmeyenler için bu hat 110 km.

  ayrıca işletme giderleri ve kar beklentilerini herkese eşit şekilde paylaştırmaları mantıksız bir şey zaten.

  çok giden çok öder ise şehir içi kullananlar daha az zam görür zira uzun mesafe yolcuların oluşturduğu yükü şehir içi yolculuk eden kişilerin omzuna yüklenmez.
 • 110 km'lik hatta avrupa'da minimum 20 lira (parası tr'den değersiz ülkelerde) ödeniyor, 6.5 tl'yi çok buluyorsunuz bir de. saçma protesto.
 • sonuna kadar desteklenmesi gereken protesto. halkapınarda yaşanacakları düşünmek bile istemiyorum iade esnasında. gerçekten zam yapılmasıyla ilgili bir sorunum yok hatta aktarmayı bedava değil parayla yapsalar ona da tamamım. ancak turnikelerin konumu ve insan kalabalığı o paranın iadesini almayı imkansız hale getirecek. daha pratik bir çözüm bulunana kadar yolum uzayacak dahi olsa vapur ve metro kullanacağım. her şeye susarak iyi bok yiyoruz milletçe. iyice uyuşturulduk.

  edit: burası istanbul ya da avrupa değil her şehrin kendi içinde bir dinamiği var ve izmir buna adapte olamaz.
 • 14 şubat'ta 1 gün öne çekeceğim protesto. halkapınar istasyonunda sevgililer gününde bu yapılan uygulamayı protesto için sevgilimle çırılçıplak sevişeceğiz. 150 km'lik mesafeyi 2,80 tl'ye gitmek isteyenler var bu işin ucunda. dünyanın en haklı isyanına kayıtsız kalınamaz.