şükela:  tümü | bugün soru sor
  • spor toto süper lig 22. hafta maçı.
    başlama saati 20:30.
  • yeni malatyaspor ligde evinde oynadığı maçların sadece 1 tanesini kaybetti. son 8 maçta 5g 3 b aldılar. beşiktaş’ımızın işi çok zor olacak. quaresma’nın olmadığı bir maç ve galibiyet diliyorum.
  • malatyaspor' un önde ve sert bir şekilde basacağı, sert oynayacağı ve senol günes' in yine bir sey yapmayacağı dolayısiyla ilk 45 dakikasini çöpe atacagimiz bir deplasman olacak. ben puan kaybı diyorum.

ancak boutaib ve sadik gibi 2 en önemli adamini sattı malatya. oradan bir şansımız olabilir ama sanmıyorum.
  • her turlu sonuca açık bir maç. ama gönülden geçen malatyamizin galip gelmesi.
  • kazara burak yılmaz veya kagawa'nın golüyle beşiktaş'ın maçı kazanması halinde, sözlüğe 48 saat girilmemesi gereken maç.
  • fenerbahçe maçından önce en az 1 tane beşiktaşlı oyuncunun haksız yere cezalı duruma düşürüleceği maç kahin olmaya gerek yok.
  • 12 şubat salı 11.de misafir bilet satışı başlayacaktır diyordu. sabahtan beri sürekli girip baktım ve tam o saatte girdim direkt bilet kalmamıştır dedi. saat 10'dan beri bakıyordum ne ara bitti bu bilet? ağzını kırayım bir maça gidelim dedik onu da beceremedik. bilet transfer eden var mı acaba?
  • arkadaşımın 1 adet misafir bileti satışını yapacağı maç. isteyenler yeşillendirebilir.
  • besiktasli olarak malatya kaybetmeze oynayip(2 civari orani var), elimde fiskimle izleyecegim mac olacak.
  • meşiktaşımızın avrupa liginde vereceği zorlu mücadeledir.