şükela:  tümü | bugün
1256 entry daha
 • televizyondan, kendileriyle hiç alakası olmayan ilin takımlarını destekleyenleri filtrelememizi imkan sağlayan maçın başlığı.

  kimse yazmamıştır, sol kapalı ve beç'in bir bölümünde fenerliler vardı, bu çok barizdi. yenilsek farklı sonuçlar olabilirdi ancak galibiyetle beraber kimse uğraşmamıştır diye düşünüyorum.

  fener tribünü, istanbullular arasında en iyi deplasmanı yapandır, tartışılmaz. ancak bu maçta bitiklerdi, bu durumu istanbul takımlarının başka illerden de seyircileri olmasına bağlıyorum. taraftarlık düşüncesi bu kişilerde gelişmiş değil.

  güzel oyunla beraber iyi tribün yaptık. zaten yönetim değişimi ve transferlerin ardından kenetlenme vardı. sonucunun ilk aşamasını da fener maçı gibi kritik bir maçta aldık.

  önümüzdeki hafta eryaman'ın en iyi deplasman tribününü yapıp, sonraki hafta düşüşteki sivas'ı yenersek 6 mart'ta beşiktaş'a sonuçtan bağımsız tribün dersi veririz, onlar da ancak ıslıklar.
 • dünkü maçtan fırtına koparacak bişey bulamadıkları için kısık sesle hala sedat'ın eliyle, muriç'e yapılan faulle (bariz ceza sahası dışıydı, var buna müdahale edemez) günü kurtarmaya çalışıyorlar.

  serdar aziz'in 3 insan dışı faulünü, çift ayak uçan tekmesini ankaragücü'nden bir oyuncu yapsa ve faul verilmese şimdi fbtv'de sinevizyon eşliğinde basın toplantısı yapılıp ortalık inletilirdi.

  ha bi de sedat'ın kol altına sürten toptan gol iptali falan kovalanıyor. geçen hafta yerden seken top jailson'un 2 metre açık koluna çarpınca ülke ayağa kalktı buna nasıl penaltı verirsin diye, kime neyi anlatıyorsunuz ya?
 • vücuttan sekip ele çarpan topa el diyip, ceza sahası dışında olan pozisyona penaltı isteyen geri zekalıların hala ağladığı maç. fenerasyon bile çare olamıyor bunlara. en fazla 2 maçta 6 kırmızı alacak adamları 2 maçı da kart görmeden tamamlayabiliyor.
 • fenerbahçeli oyunculardan ikisine kırmızı kart gösterilmeyen maç. buna rağmen eze eze yendik..
 • fenevbahçe'liler trabzonspor-sivas maçını izleseydiniz nasıl ataga kalkılır, kanatlar nasıl verimli kullanılır, göbekten nasıl varyasyonlar ile gole gidilir , nasıl savunma yapılır görmüşsünüzdür.
 • ali koçun bu saate kadar çıkıp aglayacak tek konu bulamadığı maç. ben yardımcı olayım: ankaragücü formasında hiç sarı yok. net kural hatası! kiminle oynadığımızı anlayamadık. maçın tekrar edilmesi için başvuruda bulunacağız.
  hakemlerin bunu maçtan önce kontrol edip engel olması gerekliydi. her zamanki gibi aleyhimize oyunlar oynanıyor. zorlu'da bunu yeniden konuşmamız gerekecek.
 • fenerbahçe'nin kötü oynayarak şampiyonluğu bıraktığı maç.

  fakat ankaragücü'nün attığı ilk golden önce elle oynama olması ve bunun var'dan incelenmemesi ya da vedat'a yapılan penaltının yine var tarafından bırak çağırılmayı incelenmesine fırsat bile verilmemesi gözardı mı edilecek?

  moral olarak yaşan çöküş yüzünden yoğun bir şekilde gündeme gelmedi ama iyi oyun ya da kötü oyun her maç bir rezillik yaşanmak zorunda mı?
 • burada el vardı diye ağlayan dostlar, sadece başkanı düşünelim. evet evet, sadece ali koç'u düşünelim. ali koç bir sürü açıklama yaptı değil mi. fakat bu maçla ilgili bir açıklama yapmadı. el mel muhabbeti, penaltı vs. hiçbir açıklama yapmadı. niye yapmadı peki? bu beni ziyadesiyle endişelendiriyor. acaba yavaşlatılmış şekilde olan görüntüde ele değmediği için falan olabilir mi? ya da vedat'ın kendini yere atması hadisesi olarak değerlendirilebilir mi? başkan belki de ankaragücü'nün hakkıyla yendiğine inanıyordur ne dersiniz? sadece ali koç'un açıklama yapmamasından dolayı diyorum bunu.
 • yavaşlatılmış gösterimde el yokmuş bu ne o zaman ? mesele hadi el olup olmamasını geçtim, bu pozisyon el var mı yok mu diye incelenmedi bile, sadece ofsayt var mı yok mu ona baktılar.

  bir de ali koç neden açıklama yapmamış demiş malın biri, daha neyin açıklamasını yapsın ? fenerbahçe kötü oynayabilir, ama hakemler öyle bir niyetlenmiş ki takdir haklarını hep fenerbahçe aleyhine kullanıyorlar, insanlarda usanıyor bir yerden sonra, sen trabzon’da son dakikada attığın gol ve geçen haftaki son dakika verilmeyen penaltı ile 3 puanın gasp edilmiş, onları alsan bu puanların telafisi olacaktı belki, diyecek bir şey yok, her şey istedikleri gibi gidiyor, ama bu sistem ayağınıza dolanacak, kimsenin ahı kimsede kalmaz.
 • maçı izlerken fark edememiştim ama ankaragücünün ilk golünden önce sedat net bir şekilde topu eliyle kontrol ediyor. golün net bir şekilde iptal edilmesi gerekiyor.

  vedat muriqi'nin penaltı pozisyonu gri. vermediği için net hata diyemem.

  fenerbahçe kötü oynamasına rağmen ankaragücü'nün ilk golü iptal edilse maçın seyri tamamen değişebilirdi.

  tarihe not düşmek adına bu maçın oynandığı haftada trabzonspor sivas'ı 3 maç ceza alması gerekirken sadece 1 maç ceza alan ve bu sayede oynayabilen formda forveti sörloth'un attığı gol ve yaptığı asist (ikinci gol kendi kalesine ama topu içeri çok sert kesen oyuncu sörloth) ile 2-1 yendi.

  aynı hafta galatasaray evinde malatyaspor'u 1-0 yenerken, malatya'nın çok net penaltısı (seri'nin ceza sahası içinde ell oynaması) var hakemi tarafından görmezden gelindi.
4 entry daha