• tolga git artık lütfen.
  • fenerbahçelileri ıslak rüyalarından uyandıran maç olmuştur aynı zamanda.

korcan çelikay'sız oynadıkları bu maçta ankaragücü kuşların içinden geçti.

malum zevat da ''devlet trabzonspor'u destekliyor, hakkımızı yedirtmeyiz''den,

''yarrak gibi futbol oynuyoruz, yönetim solbek almadı, ersun hatalarında ısrarlı. devlet trabzon'u desteklese ne olur?''a çark etti.

güzel güzel, kafalarınızı duvara vura vura özeleştiri yapmayı öğreneceksiniz.

söyleyin başkanınıza altyapıya yatırım yapsın, belki eskaza bizim gibi yetenekli topçular çıkartıp hem ekonominizi düzeltir hem de şampiyonluk yarışında olursunuz.

gerçi altyapıdan merih demiral gibi adam çıkardığınızda da adamlar arkasına bakmadan kaçıyorlar.

neyse çok şeyapmayın ya, kadıköy'de galatasaray'a yenilmeyin taraftarınız buna fit zaten.
  • maçtan sonra aykut sesleri yükseldi. ya olum siz ne biçim adamlarsınız. daha geçenlerde aykut’u kovup ersunu getirmediniz mi şimdi ersunu kovup aykutu istemek nedir? yapabilseydi gitmezdi zaten. neyse bana ne ben haftaya kadıköy’de kazanacağımız maça hazırlanayım.
  • “fenerbahçe rakibe göre top oynamaz, rakibe kendi oyununu kabul ettirir “ demişti ersun yanal.
    bir kaç maç hariç bu dediklerini de yaptı.
    bunlardan biri beşiktaş diğeri de başakşehir maçları idi.
    üçünü de kazandı. rakipler güçlüydü çünkü. bir kaç defa taktisyenlik yaptı, tuttu da...
    diğer maçlarda taktik yoktu, rakibe pres yap, topu kap, pas yap, açıklardan gir, hatalardan yararlan ve golü at... var mı ötesi?
    bu durumda; rakip açık vermezse, kalecileri de iyi gününde ise puan kayıpları mukadder oldu, hele hızlı bir iki adamları varsa...
    fenerbahçe’nin bu oyun tarzı dünkü maç dahil rakip teknik direktörü dahi seviyesine çıkartır, hiç hak etmediği halde...
    çünkü çok kolay arkaya pas atıp koşan iki topçu marifetiyle kaleci ile karşı karşıya kalmak...
    kaleci demişken; altay yetenekli bir kaleci ama zeka ve öngörü eksiği var... bir muslera gibi değil mesela... mert günok gibi de değil.
    son söz olarak kazandığında herşey çok iyi idi. vedat muriç’ten iyisi yoktu... şimdi oldu çöp değil mi?
    hayır vedat iyi santrfordur. ama eksikleri çoktur. kafa vuruşları kötüdür, korner golü hatırlar mısınız? tek vuruşları kötüdür, ama pres yapar rakibin top çıkarmasına engel olur, ankaragücü’nün ilk golünde ( hani şu sedat’ın elle düzelttiği) o akının başlamasına engel olurdu mesela eğer sarı kart problemi olmasaydı...
    yok damatmış yok devletmiş, geçin efendim bir kalemde...
    sen sahanda antalya’ya yenilirsen, deplasmanda kayseri, ankaragücüne yenilirsen.
    yediğin 17-18 golün 12-13’ü rakibin kalene ilk geldiği atakta kalene çekilen ilk şut gol olmuşsa...
    durup bir düşün...
    ibrahim tatlıses’in dediği gibi:
    “ hatayı bir defa yapan eşektir, aynı hatayı ikinci defa yapan eşek oğlu eşektir “
    aynı hatayı 15 defa yapana ne demeli?
  • aziz serdar'a yine sarıların ve kırmızının verilmediği maç. ondan sonra trabzonspor kollanıya
  • fener için hekem hataları vardı ama taraftar bunu söylüyor haklı da beşiktaş derbisi de dahil serdar aziz in yaptığı hareketler ortada neden bundan kimse bahsetmiyor adam kart bile görmüyor dokunulmazlığı mı var millet vekili mı bu herif
  • ankaragücü’nün ilk golünde elle oynama var, aksi yönde görüş belirten tek yorumcu çıkmadı, fener düşmanları dahil.

ilk gol zaten maç gidişatını etkileyen goldür. ankaragücü öne geçince tamamen yaslanıp kontra şanslarını kovaladı.

üstüne üstlük vedat’a yapılan penaltı da verilmedi.

daha burada futbol konuşan da maldır.

fener’i şampiyon yapmayacaklardı, yapmadılar. bu maçı 10-0 yense yine yapmayacaklardı.

fenerliler bence bu süper lig denen tiyatroyu izlemesin. beinsport üyeliklerini de iptal etsin. bıraksın diğer takımlar kendi arasında tiyatroya devam etsin.
  • ''futbolcularımızı bizi şampiyon yapmayacaklar psikolojisine soktular, ondan iyi oynuyamadılar aslında. e tabii hakem hataları da vardı'' gibi andavalca sebeplerle şu maçta fenerbahçe'yi savunan denyolar var hala ahahahaha.

lan bu adamlar milyon euro maaş alıyorlar, yimpaş yozgat'ta oynuyorlar da pisikolocileri mi bozulmuş oyyy oyy kıyamam.

''bizim futbolcularımızın pisikolocilerini bozdular hep ondan :((((8888''

ayrıca: (bkz: serdar aziz'in kırmızı kart görebilme ihtimali) diyorum ve susuyorum.
  • televizyondan, kendileriyle hiç alakası olmayan ilin takımlarını destekleyenleri filtrelememizi imkan sağlayan maçın başlığı.

kimse yazmamıştır, sol kapalı ve beç'in bir bölümünde fenerliler vardı, bu çok barizdi. yenilsek farklı sonuçlar olabilirdi ancak galibiyetle beraber kimse uğraşmamıştır diye düşünüyorum.

fener tribünü, istanbullular arasında en iyi deplasmanı yapandır, tartışılmaz. ancak bu maçta bitiklerdi, bu durumu istanbul takımlarının başka illerden de seyircileri olmasına bağlıyorum. taraftarlık düşüncesi bu kişilerde gelişmiş değil.

güzel oyunla beraber iyi tribün yaptık. zaten yönetim değişimi ve transferlerin ardından kenetlenme vardı. sonucunun ilk aşamasını da fener maçı gibi kritik bir maçta aldık.

önümüzdeki hafta eryaman'ın en iyi deplasman tribününü yapıp, sonraki hafta düşüşteki sivas'ı yenersek 6 mart'ta beşiktaş'a sonuçtan bağımsız tribün dersi veririz, onlar da ancak ıslıklar.
  • dünkü maçtan fırtına koparacak bişey bulamadıkları için kısık sesle hala sedat'ın eliyle, muriç'e yapılan faulle (bariz ceza sahası dışıydı, var buna müdahale edemez) günü kurtarmaya çalışıyorlar.

serdar aziz'in 3 insan dışı faulünü, çift ayak uçan tekmesini ankaragücü'nden bir oyuncu yapsa ve faul verilmese şimdi fbtv'de sinevizyon eşliğinde basın toplantısı yapılıp ortalık inletilirdi.

ha bi de sedat'ın kol altına sürten toptan gol iptali falan kovalanıyor. geçen hafta yerden seken top jailson'un 2 metre açık koluna çarpınca ülke ayağa kalktı buna nasıl penaltı verirsin diye, kime neyi anlatıyorsunuz ya?
hesabın var mı? giriş yap