• vücuttan sekip ele çarpan topa el diyip, ceza sahası dışında olan pozisyona penaltı isteyen geri zekalıların hala ağladığı maç. fenerasyon bile çare olamıyor bunlara. en fazla 2 maçta 6 kırmızı alacak adamları 2 maçı da kart görmeden tamamlayabiliyor.
  • fenerbahçeli oyunculardan ikisine kırmızı kart gösterilmeyen maç. buna rağmen eze eze yendik..
  • fenevbahçe'liler trabzonspor-sivas maçını izleseydiniz nasıl ataga kalkılır, kanatlar nasıl verimli kullanılır, göbekten nasıl varyasyonlar ile gole gidilir , nasıl savunma yapılır görmüşsünüzdür.
  • ali koçun bu saate kadar çıkıp aglayacak tek konu bulamadığı maç. ben yardımcı olayım: ankaragücü formasında hiç sarı yok. net kural hatası! kiminle oynadığımızı anlayamadık. maçın tekrar edilmesi için başvuruda bulunacağız.
    hakemlerin bunu maçtan önce kontrol edip engel olması gerekliydi. her zamanki gibi aleyhimize oyunlar oynanıyor. zorlu'da bunu yeniden konuşmamız gerekecek.
  • fenerbahçe'nin kötü oynayarak şampiyonluğu bıraktığı maç.

fakat ankaragücü'nün attığı ilk golden önce elle oynama olması ve bunun var'dan incelenmemesi ya da vedat'a yapılan penaltının yine var tarafından bırak çağırılmayı incelenmesine fırsat bile verilmemesi gözardı mı edilecek?

moral olarak yaşan çöküş yüzünden yoğun bir şekilde gündeme gelmedi ama iyi oyun ya da kötü oyun her maç bir rezillik yaşanmak zorunda mı?
  • burada el vardı diye ağlayan dostlar, sadece başkanı düşünelim. evet evet, sadece ali koç'u düşünelim. ali koç bir sürü açıklama yaptı değil mi. fakat bu maçla ilgili bir açıklama yapmadı. el mel muhabbeti, penaltı vs. hiçbir açıklama yapmadı. niye yapmadı peki? bu beni ziyadesiyle endişelendiriyor. acaba yavaşlatılmış şekilde olan görüntüde ele değmediği için falan olabilir mi? ya da vedat'ın kendini yere atması hadisesi olarak değerlendirilebilir mi? başkan belki de ankaragücü'nün hakkıyla yendiğine inanıyordur ne dersiniz? sadece ali koç'un açıklama yapmamasından dolayı diyorum bunu.
  • yavaşlatılmış gösterimde el yokmuş bu ne o zaman ? mesele hadi el olup olmamasını geçtim, bu pozisyon el var mı yok mu diye incelenmedi bile, sadece ofsayt var mı yok mu ona baktılar.

bir de ali koç neden açıklama yapmamış demiş malın biri, daha neyin açıklamasını yapsın ? fenerbahçe kötü oynayabilir, ama hakemler öyle bir niyetlenmiş ki takdir haklarını hep fenerbahçe aleyhine kullanıyorlar, insanlarda usanıyor bir yerden sonra, sen trabzon’da son dakikada attığın gol ve geçen haftaki son dakika verilmeyen penaltı ile 3 puanın gasp edilmiş, onları alsan bu puanların telafisi olacaktı belki, diyecek bir şey yok, her şey istedikleri gibi gidiyor, ama bu sistem ayağınıza dolanacak, kimsenin ahı kimsede kalmaz.
  • maçı izlerken fark edememiştim ama ankaragücünün ilk golünden önce sedat net bir şekilde topu eliyle kontrol ediyor. golün net bir şekilde iptal edilmesi gerekiyor.

vedat muriqi'nin penaltı pozisyonu gri. vermediği için net hata diyemem.

fenerbahçe kötü oynamasına rağmen ankaragücü'nün ilk golü iptal edilse maçın seyri tamamen değişebilirdi.

tarihe not düşmek adına bu maçın oynandığı haftada trabzonspor sivas'ı 3 maç ceza alması gerekirken sadece 1 maç ceza alan ve bu sayede oynayabilen formda forveti sörloth'un attığı gol ve yaptığı asist (ikinci gol kendi kalesine ama topu içeri çok sert kesen oyuncu sörloth) ile 2-1 yendi.

aynı hafta galatasaray evinde malatyaspor'u 1-0 yenerken, malatya'nın çok net penaltısı (seri'nin ceza sahası içinde ell oynaması) var hakemi tarafından görmezden gelindi.
  • maçın oynanalı iki gün oldu, buraya gelip hala hakem diye ağlayan var. yenseydiniz kardeş lig sonuncusunu ? damat mı geçti kaleye ?
  • (bkz: #102216875)
hesabın var mı? giriş yap