şükela:  tümü | bugün
  • gezi parkının topçu kışlasına dönüşmesine izin vermeyecek bir halk var. siksen orayı rant merkezi haline getiremezler. velev ki gerçekleşti, bu malubiyet türkiye'nin 92 yıllık cumhuriyeti kaybetmesidir gözümde artık. kaybettiğimiz canlar için ben izin vermem. siz de izin vermeyin. berkinin annesi için izin vermeyelim. öyle basit, unutulacak bir mevzu değil bu. sikerler.
  • bundan sonra durak bile yapacak olsak halka soracağız diyen istanbul büyük şehir belediye başkanı kadir topbaş bakalım bu karar sonrası topçu kışlasının yapımı için istanbul'da bir referanduma gidecek mi?
  • ne topçu kışlası aşkıymış arkadaş ya. ülkeyi iç savaş'a sürükleyecekler amına koyim. ne vaadettiler karşılığında da vazgeçmiyorlar bu topçu kışlası sevdasından anlamıyorum ama o minas morgul'u yıkarlar haberleri olsun.
  • tanım: danıştayın aldığı provokatif bir karar.

her ne kadar canım deli gibi biber gazı ve direniş çekse de erken seçim öncesi akp ve avanelerine koz vermemek için bir süre olayın seyrini takip etmekte fayda var gibi.
  • muhtemel bir erken secim oncesi ortaligi karistirma karari olarak goruyorum bunu.
    ne kadar ortaligi bulandirirsak o kadar iyi bizim icin mantigi devam ediyor.
  • uzun adamı %52 ile cumhurbaşkanı yapan topçu kışlası olayının yeniden dürtülmesidir.

tayyip erdoğan'a oy lazım, başkanlık lazım. ortalık karışsın, yalan-dolan haberlerle (camide bira içtiler, başörtülü bacımızın üstüne işeyip saldırdılar) reyis güçlendirilsin, halkın bakış açısı değiştirilsin. 400 milletvekili için yapmayacağı şey yok...

oo direniş loading, alırız bi dal!
  • deri eldivenim?
    -evet
    deri pantalonum?
    -eveet
    ustum cirilciplak?
    -evet
    çük elde
    - eveett
    iseyerek kabatastan geliyorum...
  • kamunun (yani halkın) en değerli arazilerinden birisinin (gezi parkı), bir adam ve onun çevresindeki leş yiyicileri tarafından cebe indirilmesini ve bu soyguna karşı çıkanların polis terörüyle sindirilmesini keyifle izleyecek şerefsizlerin olduğunu gösteren karar.

ahlaksızlıkta bir markasınız.