şükela:  tümü | bugün
 • cok guzel bir mizansen izledik.

  bunlaaaar fetö.

  bir avuç kendini bilmez grup darbe yapacakmış.

  bunlara prim vermeyiz.

  hadi başkanlığa yürüyelim mi kıps wink wink.

  güzel tiyatro. iyi denemeydi uzun.
 • adamlar başkanlık için prodüksiyonel çalışıyor. spielberg filmleri gibi. köprüyü kapat, askerleri bir yerlere serpiştir, jetleri uçur tamam. yaz yağmuru tadında, kısa film ayarında darbe mi olur.

  not: demirel yok ayrıca amk, demirel'siz darbe mi olur.
 • tayyibin ve il başkanlarının meydanlara inin, havalimanlarına gidin açıklamalarıyla yalan olduğu garantilenmiştir. askerin ateş açmayacağından bu kadar eminler.

  edit: bir haftadır olana bitene göz atıyorum da, darbe gecesinden sonra yaşananlar ve ortaya çıkanlar cemaat tarafından bir darbe hareketinin olacağının ancak bundan haber alınınca darbe hareketinin erken başladığının göstergesi gibi. ancak bazı tuhaflıklar var hala. bu nedenle emin olamıyorum.
  ek olarak, darbenin tiyatro olduğu düşüncesini beyan etmek neden suç anlayabilmiş değilim.
  (bkz: ifade özgürlüğü)
 • bu tiyatro sonrası büyük ihtimal bir muhalif avı başlatılacaktır. kendi yarattıkları fırsatı kaçırmayacak bu yönetim.
 • reis geliyor diye asker ahl ablukasını kaldırıyor halk içeri giriyor. reis omuzlarda, ya ya ya şa şa reis başkan çok yaşa! reisin gözler dolu... ışık kararıyor, perde usulca kapanıyor. izleyici coşkulu, gözleri yaşlı, başkan çok yaşa diye inliyor salon.
 • olaylar doğrudur yanlıştır orasını bilemem. ancak bu bir 'darbe' girişimi değildir. sokağa çıkma yasağı geliyor, halk sokağa iniyor ve asker geri çekiliyor. inanın bu kadar kolay değil.

  benim en çok üzüldüğüm trt'de metni okuyan hanım.
 • sayın cumhurbaşkanımızin,milletinin iyice kendine bağlanması için yaptığı komplodur.nedeni ise başkanlık sistemidir.bu adam bir grup kişinin tskda ayaklandığını ve bu grupların fetöcü terör örgütüne bağlı olduğunu söylüyor.buna da pek inansım gelmedi çunku fethullah gülenin gücü yok bence kardeşim yani bence komplo ama eğer ki hadi bunu fetö yaptı diyelim dicem ama önce şunu anlatayim:hani akp fethullah tartısmısti ve akpnin oyunun çok azalacaği söylenmişti ama zerre oynamamiştı hatta artmişti oyu yani bence en baştaki açıklamam hala geçerli ama gerçekten darbe olsaydık ki ben karşı çikardım ama komplo olan bir darbeye inanmam demem bunlar gibi tiyatrocu olmam demektir
 • kesinlikle bakkalların oyunudur. marketlerin kapalı olduğu bi zamanda organize bir hareketle adamlar iki saatte ciroyu patlatti hahahahah ulan ülkeye bak!!
 • darbe adı altında çevrilen tiyatro esnasında duru şudur:
  cumhurbaşkanı; dışarıda
  başbakan; dışarıda
  bakanlar; dışarıda
  siyasiler; dışarıda
  parti merkezleri; açık

  yandaş yada diğer tv'ler; cumhurbaşkanı canlı yayında

  yandaş yada diğer basın; sabah çıkacak gazeteler için baskıda

  internet; abanma yüzünden laglarda

  lan sahi bu darbe kime yapıldı? tek genelkurmay başkanına mı? acaba darbe bahane başkanlık şahane mi.
 • valla tiyatro miyatro ama bu gece kapalı gişe oynamaktadır...