şükela:  tümü | bugün
  • sivil halk, polis ve asker birbirine düşürüldü. bu ayıbı da unuturuz nasıl olsa..
  • ne yaptıklarından bile haberi olmadan linç edilen askerlerdir.
    https://www.youtube.com/watch?v=onnyzlnhaom
  • peki tsk, akplilerin linç ederek öldürdüğü daha 20 yaşındaki bu erlerin hesabını sorabilecek mi?
  • bazılarının pkk ve barzo türk gençlerinin önüne attığı hiçbirşeyden haberi olmayan 20 li yaşlardaki askerlerdir.

bu askerlerin tek yaptığı şey üstlerinden aldığı emir ile tank yada benzeri bir araçla belirlenen yere gitmek.

askerde olduğunuzu düşünün, yüzbaşı binbaşı neyse işte üst rütbeden komutan geldi ve size silahınızı alın şu araçla x bölgesine gidin dedi. kusura bakmayın ama "ne için gideceğiz" deme gibi bir şansınız yok, eşek gibi gitmek zorundasınız. şimdi o askerlerin yerine kendinizi koyun, söylenen yere gittiniz ve sizi gözü dönmüş 1000 kişi karşıladı, hadi bakalım.
  • linç edenlerin hepsi, 50 kuruşçu tirreklerden ve heyecean peşinde koçan mahalle paçozlarından oluşmakta, tankların üstünde semt oturuşu yapıyorlar.. 20 yaşında asker linç edenler, allah topunuzun belasını versin !!!!
  • içim yanıyor.
  • er ve erbaşlara bu kadar kızılmaması lazım. onları emre itaat etmemek gibi bir lüksü yok.
  • bu başlığın altı daha fazla doldurulmalıdır.

akpden nefret eden birisi olarak şu zavallı askerlerin linç edilmesi allah kur'an çarpsın ki gözlerimi doldurdu. yazık değil mi lan o çocuklara? şu an şu satırları yazarken degözlerim dolu yemin ediyorum. bizde asker olduk. belki senin suçsuz bir kardeşin de orada dayak yiyor olabilirdi? asıl linç etmesi gerek kişiler miting yaparken o zavallı erleri nasıl acımadan dövüyorlar ulan bu insanlar? sizin ben soyunuzu sopunuzu sikeyim.
  • içinde insanların olduğu araçların üzerinden tankla geçen cinsleri çıkmış fotoğrafları görünce şaşırdım.

şu iki videoda da arabayı bariyerlere sıkıştırıp parçalayan bir tank var
    https://www.facebook.com/…ner/posts/940855799370139
  • linci falan bilmem de köprü üzerinde tekbirlerle kovalanan askerleri gözlerimle canlı canlı gördüm. bütün gece ne kadar korksam da endişe etsem de tek bir damla gözyaşı akıtmamışken önde koşan türk askeri arkada kovalayan türk vatandaşını gördüğüm anda içim yandı ağladım. çok ağrıma gitti benim türk askeri kovalanıp kaçıyordu. kovalayan bizlerdik türk vatandaşlarıydı. uzun süre ağzımı açıp konuşamadım, bizi bize nasıl kırdırırlar buna nasıl izin verebiliriz.
    buna sebep olanların hepsinin allah belasını versin. hepsi önce kendi evlatlarının acılar içindeki ölümünü görsünler sonra boklarında boğulsunlar. bu gece ellerimi açıp beddua ettim ben hayatımda ilk kez. allahım sen sebep olanların belasını ver, ölmeyelim artık öldürmeyelim birbirimizi.