şükela:  tümü | bugün
  • an itibarı ile fox tv'de fetöcülere giydiriyor.
  • 8 yıl bana fetö ile ilgili istihbarat gelmedi dedi.

rapor istedim , raporda asker 1 kişi yok dendi.

(bkz: yok artık)
  • recep tayyip erdoğan sayesinde zindandan kurtulan biri de bu arkadaş.
  • izlenebilecek tek yayın.

ya şu şeker gibi adama, ilker başbuğ paşama ne iftiralar attılar, yok askeri vesayet, yok ceberrut devlet!

tane tane anlatıyor.

sivil - demokrat lider tayyip erdoğan'ın köprüdeki hiddetine bakın, yıllarını askerliğe vermiş başbuğ'a bakın. kim ceberrut görün.
  • "rte'nin kişisel çabası sayesinde devlet fetö'den temizleniyor" ve "hukuk sistemimiz eskisine göre çok daha iyi çalışıyor" gibi iki akıl almaz ifadesini gördükten sonra artık ciddiye almadığım asker eskisi.

emeklilik günlerim sıkıntısız geçsin bari gibi bir derdi var. şu an acınacak halde.

not: bu iki ifadeyi, kitap tanıtımları da yaptığı söyleşisinde kullandı ve salonda ortalık karıştı. dinleyicilerden epey laf yedikten sonra söyleşiyi bitirdi. yer bursa. bilen bilir ..
  • an itibari ile rte ye laf söylemekten çekindiği çok açık belli oldu.
  • öyle bir programdır ki ilker başbuğ masaya çıkartıp isim isim durumları/mevzuları net açıkladığı programdır.

muhteşem bir programdır. kişi özelinde değil durum değerlendirmesi yapmaktadır. o nedenle rte umrunda değildir.

çünkü ülke elden gitmektedir.

fetö siyasi ayağı ile ilgili de 13 mart 2013 tarihi vermiştir bu tarihte cmk yasak değişikliğini kim tbmm'de sunmuştur. havaalanında telefondan izliyorum muhteşem bir yayın oluyor
  • fatih portakal yine karakterini belli etti. samimi değil bu herif. hayır hem sinsi hem şapşal sen kimsin ilker paşanın lafını ağzına tıkayıpta ona laf sokacan. aldı ağzının payını oturdu.

ilker paşa net bir adam net ve düşündürücü sana olayı en şeffaf haliyle aktarıyor anlamak sana kalıyor.
  • fatih portakal'ın tüm ciddiyetsizliğine rağmen güzel noktalara temas edilen yayın.

ilker başbuğ ve ismail küçükkaya hatrına izlemeye devam ediyorum.

aynı ciddiyetsizliği kemal kılıçdaroğlu'na da yapmıştı.