şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akşener'in söylemi doğru çıktı en sonunda. son günlerde sık sık dile getiriliyordu zaten. çoğunun kafasında bedelli askerlik konusu var ne olacak bilinmiyor, inşallah çıkarda kalkmaz bir daha bence gelmesi de lazım.

  seçimin 15 temmuz'da yapılması tayyip açısından iyi sayılsa da ekonomik krizin 6 ay için daha beter üstümüze çökeceği aşikar. ne canlar gidecek belki bu süreçte. en az zararla başkalarının müdahalesinin olmadığı milli birlik ve beraberlik çerçevesinde olmasını temenni ederim.

  vasıfsız bahçeli bugün'de açıklamasında erdoğanın yanında olacağını söylemiş. akşener'den sonra pek bir etkisi de kalmadı zaten. istediğini yapsın.

  son iki adaya tayyip ve akşener kalırsa oyumu da belirteyim, kesinlikle akşener olacak. yeter arkadaş aynı adamla yıllardır kendimi bildim bileli, gençliğim bu adamla geçti resmen, artık farklı isimler yeni yöneticiler gelsin.

  yinede türkiye açısından herkese hayırlı olmasını umuyorum şu kriz bataklığından çıkmak umuduyla..

  mustafa selanik

  meral akşener'in seçim tarihi
 • uyum yasalarının henüz tamamlanmamış olmasından ve ekonomik zorluklardan dolayı bahsi geçen tarihlerde gerçekleşeceğini düşünmediğim seçimlerdir.