• 5 dakikalık iş için 422 lira alan tekelleşmiş firmanın skandalıdır.

bu ülkede hiçbir sistem doğru olarak çalışmadığı için hukuk önünde hak aramak gerekiyor, ama orası da farklı bir rezalet. artık mahkeme kaç yıl sürer ve ne karar çıkar bilinmez.

yazar arkadaşa geçmiş olsun.
  • tuvtürk tekelinin vahim sonuçlarından biri.
  • o bilmem ne amirinin de ayrıca soruşturulması gereken rezalet. avukatlara kolay gelsin.
  • az kalsın benim de başıma gelebilecek bir rezaletti.

sürekli dört çekerde olan bir aracınız varsa mutlaka arka tekerlere dönen bir mekanizma isteyin (adını bilmiyorum). diferansiyel kilidine de zarar verebiliyor aksi takdirde.
  • rezalet diye geldim ama skandal çıktı

uzun da sürse yasal yollardan sonuna kadar hakkınızı arayın.

tüvtürk muayeneleri berbat, arabadan doğru düzgün anlamayan kişilerce yapılıyor.
  • hem haraç alıyorlar hem milletin arabasını bozuyorlar.

(bkz: şerefsizlik)
  • bu duruma düşmen çok üzücü. maalesef haklı olan bile şu anki sistemde hakkını aramaktan çekiniyor. çünkü mahkeme bazen yıllarca sürebiliyor. haklı olduğun göz göre göre açıkken mahkeme kim bilir kaç kere görülecek. dava açacaksan orada ihmali olan herkese ve ihmali saklamaya çalışan videoda manipülasyon yapan kişiye de aç.

kısa sürede istediğin sonu alman dileğiyle. belki sözlükten bir avukat arkadaş da sana yardımcı olur.
  • rezalet gibi rezaletlerden cidden. tamir ücretiyle beraber o günden itibaren geçen her gün için ayrı tazminat alınması gerekir. ülkede adalet varsa tabi.
  • başlık yukarı !

o kadar parayı ne halt yemeye alıyorlar tüvtürk denen rezalet kuruluş, hava parası resmen başka bir şey değil. deli dumrul hesabı
hesabın var mı? giriş yap