şükela:  tümü | bugün
 • rte ve diğer zatlar bir yıldır aynı şeyi söylüyor "ezanlar susmayacak" falan diye de bu 15 temmuz 2016 darbe girişimini gerçekleştiren beyni yıkanmış katillerin ezanlarla herhangi bir derdi yoktu zaten. ezanlar belki bugünden çok daha fazla hoparlör kökleyerek okutulabilekti. bu gece olduğu gibi ezanlar selalar yine suistimal edilebilecekti.
  kısaca halkın zekasıyla alay etmelerden biri sadece. geçelim...
 • fetö'yü halen islam dini ile ilişkili bir örgüt zannedenlerin şaşıracağı dert. öyle bir derttir ki, bu örgüte ve elebaşına gönül verenler bile o pensilvanyalı hainin islam ile alakasının olmadığını göremeyecek kadar kördür. ezanın susmasını istemeyecek gibi görünüp, o ezanların susturulması için türlü ayak oyunları yapan başkalarının maşası olarak hizmet etmek, ezanlarla derdi olanlardan daha büyük bir günahın ortağı olmaktır. "kendinizi açık etmemek için zevk almadan zina yapabilirsiniz" şeklinde bir fetva veren o amerika köpeği şerefsizin isminin halen islam gibi yüce bir kelime ile aynı cümle içerisinde kullanılması bile, gerçek anlamda "ezan ile derdi olanlar"ın ekmeğine yağ sürmektir.
 • bu ülke kaç tane darbe gördü, hiçbiride gelip ezanla, bayrakla bilmem neyle uğraşmadı. mevcut iktidarı siktir etti kendine göre sistem kurdu. tabiki 15 yıldır din sömürüsüyle, kuran sallamayla oy toplayan, bütün hristiyan dünyasının kendiye uğraşığını düşünen adam darbe işinide ezan a bayrağa saldırı diye sunacak.

  üstelik darbe yapan adamda şeriatçı bir 'hoca' işin asıl garipliği bence burda.
 • din tüccarlığının tartışılmasını istemiyorlar bence.
 • 15 temmuzcuların en büyük derdi ezan. fetö diyen diller halen cemaat diyemiyor. pensilvanyalı diyen dillerini yerim senin. daha 2 sene önce efendin olan adamlar, köpekliğini yaptığın insanlardan bahsediyoruz. sen unutursun da biz unuturmuyuz acaba? hasret ile kucak açtığınız adamları...

  daha düne kadar "hocaefendi" dediniz. tüm dünya şahit, allah'tan mı saklıyorsunuz bunu? ensar'cı şerefsizlere kucak açan adamlarsınız. birde utanmadan zina dan bahsediyorsunuz. karaman'da neredeydiniz ulan! şu an neredesiniz?
 • fetö de akp de aynıdır, "amaca giden yolda günah yoktur." zaten kendileri demiyor muydu "biz (yani cemaat ve akp) aynı amaca farklı yollardan ulaşmaya çalışıyorduk".

  amaç ne? türkiye'yi din hükümleri ekseninde yönetmek. dolayısıyla her iki örgüt için de ezan çok önemlidir. buradaki propagandaları da "biz gidersek ezanlar susar". susmaz canım, neden sussun? siz giderseniz dine yapılan saygısızlıklar biter. her gün yalan söyleyen, iftira atan adamdan dindar mı olurmuş, hadi ordan sende.

  islam ancak doğru yönetimlerle güç ve sempati kazanır. yolsuzluk hırsızlık değildir diye fetva verdirdiğiniz hocalarla değil. dünyanın her yerinde fanatik müslümanların uzlaşmaz ve gaddar tutumları yüzünden islam cazibesini yitirdi. türkiye işte bu fanatik zihniyetin kuşatması altında.
 • `haçlıların ülkenizi işgal etmesi o kadar da kötü bir şey değildir` diyen bir adet kahpe elebaşı olan örgütün darbe girişiminden sonra allah korusun basarili olsaydi ezanlarla bir derdi oomayacagini sananlari gostermistir. ruya aleminden cikin artik. siz feto denen tapinak sovalyesini musluman mi zannediyordunuz?