şükela:  tümü | bugün
  • ali ayran
    aşağı inmeleri için konuşuyorduk birden ateş etmeye başladılar önümdeki vuruldu yere düştü ona gitmeye çalışırken birden vurulduğumu hissettim, ayağımdan vurulmuştum. genç bir çocuk ikimizi de aldı kuytu bir araya çekti o kadar çok ateş ediliyorduki mermiler vızır vızır yanımızdan geçiyordu çıkamıyorduk, bize yardıma gelenlere de ateş açıyordular.
    benim artık kollarım uyuşmaya başladı, gözlerim kararmaya başladı ben artık öleceğimi anladım beni kurtaran çocuğa kardeş dedim hakkını helal et ve kelime-i şehadet getirdim...ve gözlerin dolduğu çok acı anlar, rabbim bir daha bu millete aynı acıları yaşatmasın.
    kahraman şehitlerimiz, kahraman gazilerimiz allah sizlerden razı olsun, vatanımızı korudunuz bırakmadınız.
    darbe yapılan mısır'da mısır'lılar her gün ölürken biz şükürler olsun bir kere ölürüz ama özgür yaşarız. hain soysuz, fetöcü'ler bu ülkede size nefes almak yok bunu bilesiniz!
  • sebep olanların bir de utanmadan başlığını açtığı gazimizdir.

o gazi ve şehitlerin adını ağzınıza alıp kirletmeyin, iki yüzlü satılmış yaratıklar.
  • "bir insanın yaralanmasına sebebiyet verip ardından gazi ünvanı vermek."
  • nefes kesmeye önce biat ettiklerinizden başlayın.

15 temmuz da sokağa inen halk, fetö nün silah tutmasını sağlayan akp yi de indirseydi, o zaman size tüm dünya kahramansınız derdi.

her zaman olduğu gibi sorgulamadan, havadan emirler yağdıran bir korkak için kurban gittiniz.

cennet sizi bekliyor öyle mi ?
  • kahraman! ali ayran ülkenin başında rte değil de kılıçdaroğlu ya da başka bir lider olsaydı, darbeyi durdurmaya teşebbüs etmeyi bırakın sokağa bile çıkar mıydı? tabiki hayır. o nedenle geçin gaziyi falan. rte'nin gazisi bunlar. vatanın değil.