şükela:  tümü | bugün
  • şükrü mutlu 2 ağustos 2016
    şükrü mutlu
    meclis önünde ben çok bağırıyordum bana gıcıklığına keskin nişancı edasıyla döndü ateş etti, şöyle bir baktım eyvah dedim bu yara beni öldürür bağırsaklarım dökülmeye başlamıştı kelime-i şehadet getirdim dedi, çok acı çok rabbim bir daha aynı acıları yaşatmasın, aynı hataları yapacak kadar da alçaltmasın.
    allah tüm şehitlerimizden, gazilerimizden razı olsun. yüzlerce şehidimiz, binlerce gazimiz var onlar asla unutulmayacaklar. vatanımızı canları pahasına fetö'cü kahpelere bırakmadılar 50 yıllık çalışmalarını çöp ettiler, mısır'lıların yapamadığını yaptık darbeyi engelledik, her gün ölmektense bir kez ölmek büyük bir şereftir, onlar kahramanlar.
    yıl 2500'de olsa 15 temmuz unutulmayacak bu ülke bu saatten sonra inşallah bir daha darbe yüzü görmeyecek aynı acıları yaşamayacak, diliyorum aynı hataları yapacak kadar alçalmayacağız...
  • şu videoları izleyip, sonra şu sayfaya yazık sakat galiba yazan (keynesinenistesi) adlı yazarı biri görünce yemin ediyorum bu sözlükten bir bok olmaz derse ben onlara ne cevap veririm? abi derim var araya kaynamış çöpler var derim. muhtemelen yazdığını silip kaçacak adını aldım, kimin ne bok olduğunu bilmek lazım.(keynesinenistesi)