• köprünün tek yönünü kapatarak darbe başlatan kerizler.
    meali:
    (bkz: abi beni sik)
  • ha bir de damadın sırıtması.
    (bkz: bu kadar gülecek ne vardı)
  • cocuklari yatırdım. ev bahceli,kepenkleri indirdim. butun isiklari kapattim. elime bir sopa aldim. terasta bekledim. ne zaman gelecekler de eve girecekler diye. siz bu ulkede gayri muslim olmayi bilir misiniz? biz boyle biliriz. gene de sonuna kadar turkiye,vatanim...
  • darbe amacı ile yola çıkanların köprü kapatması...

köprü lan..
    hem de sadece tek 1 köprü, onun da tek istikameti..

oyunda yapsan yapay zeka isyan eder bu mantıksızlığa..
  • bizim patron "helal olsun koçlarıma, biliyordum ulan bu ülkenin sahipsiz olmadığını. benim askerim vatanını kurtarıyor sonunda. aslanlarım benim" diye inletiyordu oteli. 2 gün sonra otelin önüne "milletimizin ve reisimizin yanındayız" yazılı dev bir erdoğan posteri astırdı. ulan patron :)
  • damat berat'ın bıyık altı sırıtışı.
  • teröristle masaya oturacak kadar karnı geniş şerefsizlerin vatanseverleştiği.
  • yalan dolan
  • evde iki kişi kalıyoruz ama arkadaş evde değil. darbe haberleri patlak verdi, saat 21.30 civarları, ekşide başlıklar havada uçuşuyor ben hala yalandır malandır diyorum. kesin yine yanlış haber ekşicilerin abartması diyordum ki trt'de darbe bildirgesinin okunduğunu görmemle içim bir tuhaf olmuştu. gerçekti, ordu darbe yaptı vatandaşlarımız evlerinden çıkmasın diyordu. arkadaşı aradım "ne darbesi oğlum burda bir şey yok içiyoruz " dedi. trt'yi aç ciddiyim dedim kapadım. diğer bir arkadaşı aradım evde takılıyor, oğlum darbe oldu diyorum haberin var mı "yooo, ne darbesi" diyor. trt'yi aç dedim kapadım. bu başlığa asıl yazma sebebim ise şu yüzdendi. bizim o gerizekalı içen arkadaş yarım saat içinde eve geldi, ellerinde poşetler, ben de tam ekmek mekmek temel gıda beklerken ne göreyim. ayı oğlu ayı çikolata, kola, sucuk almış gelmiş. hayvanın oğlu depremde toprak altında kalsa fanta içecek. 100 kilonun üstündeydi. hala dalga geçerim senin temel gıda mantığını sikeyim diye.
  • olaylar başladıktan 2 saat sonraki yazdıklarımın harfiyen gerçekleşmesi.
    entry
hesabın var mı? giriş yap