şükela:  tümü | bugün
  • ota boka 15 temmuz xx adi veren ak hükümetimizin yeni vergi cesidi olarak raflarda yerini almasini bekliyorum..
  • acilen silinmesi gereken başlık, yönetim lütfen göreve.

(eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin lan.)
  • bu vatanın her evladı bu vergiyi vermelidir. yabancı yerleşikler ile suriyeliler bu vergiden muaf tutulmalı ayrıca o gün dışarıya çıkanları onurlandırmak adına onlardan %30 fazla olacak şekilde vergi alınmalıdır.

toplanacak vergi, varlık fonuna devredilmeli ve büyük resim fark edildikten hemen sonra da büyük oyun bozulmalıdır.
    (bkz: nasıl yiğit bulut oldum)
  • milli irade vergisiyle birlikte hayata geçmesi kaçınılmazdır.
  • desteklediğim vergi.

daha çok bindirin vergileri. bunlar yetmiyor çünkü bu vatandaşa. çok daha fazlalarını bindirin. eğitimli, farkındalığı yüksek olanlar zaten bir yolunu bulup ülkeyi terk edebiliyor. geriye kalan çomar sürüsünün, süründüğünü görmek istiyorum. ülkeyi bu hale getirenlere alkış tutanların daha fazla aç kalmasını, borç batağında yüzmesini istiyorum.

hatta kimseye maaş falan verilmesin. çalışanlara aylık doyacakları kadar makarna ve ekmek verilsin, çomarlar da eşek gibi çalışsınlar. vergiyle falan uğraşmayın yani. dayayın ibnelerin götüne köküne kadar kazığı!

zamanında haklarını savunanlara salya, sümük saldıran bu cahil sürüsüne bakarak, "tuttunuz mu siki?" demek istiyorum.