şükela:  tümü | bugün
  • http://m.sabah.com.tr/…vur-otekine-yine-feto-kafasi

chp antalya milletvekili mustafa akaydın'ın, 15 temmuz ihanet girişimine dair skandal açıklamaları sonucu 15 temmuz derneği üyelerinin dün kendisi hakkında yaptığı suç duyurusunun sebebi.

--- spoiler ---

antalya’da yaptığı basın toplantısında 15 temmuz şehitlerimiz için “o ölen 250 vatandaşımızın katili devlettir. bunu açık açık bir vekil olarak söylüyorum.” ifadelerini kullandı.
    --- spoiler ---

http://m.sabah.com.tr/…emmuz-sehitlerine-dil-uzatti
  • devlet mi değil mi bilmiyorum da, şehitlerin katili devletin her kademesine sızan ve ne istedilerse verenlerdir

edit: genisletildi
  • 15 temmuz şehitlerinin katili 12 eylül 2010 anayasa değişikliği referandumunda "evet" verenlerdir.
  • bir 2004 yaş kararları vardı bildiniz mi?

hani şu 15 temmuzu oluşturan dinci şerefsiz milletsiz arap götü yalayıcılarını ordudan siktir etmek için alınmış kararlar...

hah işte ona hangi vatan hainleri şerh koyduysa, 11 yılda palazlanarak bu işe kalkışmalarına ön ayak olduysa işte onlardır katil...

ben bilmiyorum kim.. ortaya konuşuyorum.. araştırılsın bence...

edit: yaş değil mgk kararı olacaktı... aklımda öyle kalmış ama dusurdugu 200tl yi almaya usenen adam sağolsun düzeltti...
  • ekşi sözlük sik kafalılar timi tarafından çok tutulacak, çok sevilecek söylem.
    sıçmık daha doğrusu. tam sizlerin ağzına layık, açın açın ağzınızı geliyor bak mamanız.
    herkes masum bir tek devlet(akp diyor aslında) suçlu amk!
    yav he he!
    edit: la tamam tamam mesaj yağıyor. haklısınız chp olunca bütün renkler beyazdır kahrolsun akepe! ohhh vicdan resetlendi değil mi? lan enes berberoğlu adamsın kahramansın kılıçdar über mükemmel insan, chpli her vatandaşın iq seviyesi 140tan yukarıdır. akpli herkes mal, yaşasın chp! oleeeyyy! hebelehübele!
    böyle böyle kafanızdaki yalan dünyada yaşayın. kafa temiz, kafa rahat ohhhh! dur akplilere bir kaç yerde daha hakaret küfür edelim de ikna olurlar belki haydi canlar!
  • tam sözlük içindeki vatan haini kanı bozuk lümpenlerin seveceği tarzda bi cümle.

kuru kuruya muhalefet olduğunuz sürece, haklı olduğunuz bir konu olsa bile size inat daha da destek olacağım sizin muhalefet ettiğiniz herkese ve herşeye.
  • bu kadar zeki olan sincap reis ve etrafındaki kripto fetöcü tayfasının üstünü örtmeyi beceremediği bir konu var: bu adamlar zaten orduyu yargıyı polisi ele geçirdiyse niye sahte darbe yapsınlar? seçimde de zaten %50 alıyorlar. böyle bir senaryoya niye gerek duysunlar ki?
  • haber linkinde şehitlere dil uzattı diyor.

oysa adam şehitlerin şehitliğine laf etmiyor, katilleri devlettir diyor. medyanın çarpıtmasını, yalakalığını tekrar görmüş olduk böylece.

ülke çok gitgide iğrençleşip yozlaşıyor. yakında ramsay bolton'a rahmet okutturacak milyonlarla dolacak.
  • hahaha lan hala sasiranlar var. ne ya devlet degil mi? tsk devletin bir kurumu degil mi?kullanilan silahlar tsk envanterinden cikmadilar mi? helikopterler milli savunma bakanliginin butcesiyle alinmadi mi?bunu demek saygisizlikmis boyle muhalefet mi olurmus?

siktir git.darbe sucuyla yakalanlarin sucladigi feto/pdy orgut uyeligindeki pdy paralel devlet yapilanmasi degil mi?bak ne yapilanmasi devlet.

buradaki yargilanmada normal bir yerde sorulmasi gereken ilk soru su: sizi devlete kim yerlestirdi?

cevap: baskomutan gazi cumhurbaskani recep tayyip erdogan.bugun iceride olan komutanlarin atanmasinda kendisinin ve abdullah gul'un imzalari var. bunlar cok basit bir google aramasiyla resmi gazete kayitlariyla bulunur.bulmak isteyen var mi?iste sorun burada.

peki napilir boyle bir davada?hepimiz cevabi biliyoruz.
  • (bkz: telved litak)