şükela:  tümü | bugün
  • genelde istanbul ya da ankara'da oturmayan cahil kesimdir. çünkü bu adamların çoğu çankırı, niğde gibi ülkenin tınlamadığı yerlerde oturan tiplerdir.

ben etimesgut askeri birliğine yakın oturuyorum ve canlı canlı herşeyi gördüm duydum, ondan kim nederde desin bu iş darbe girişimidir. ha ama bu benim de ne hayır oyumu değiştirir ne de akp'ye olan bakışımı. bir kere akp bu olayı önceden görememesi bile bir rezilliktir ondan kısacası ;
    15 temmuz=darbe
    akp=beceriksiz
    mit=beceriksiz
    16 nisan=hayır
  • işlerine öyle geldiğinden böyle konuşmaktadır.halbuki 2002 den beri her sene özellikle gezide asker ha darbe yaptı ha yapacak diye hayallerle az beklememistir. darbe gecesi olayı duyunca " trtdeki aciklamadan sonra " tamamdır bu iş, bildiri de okundu" deyip alkış tutan, millet dışarı çıkarken sosyal medyadan sokağa çıkanlara ağzına geleni soyleyen sonra da rüzgar döndüğünü hissettiğinde de "böyle darbe mı olur" u ağzından eksik etmeyen kesimdir. cahil mı bilmem ama ikiyüzlü birer yavsak olduğu kesindir.

edit: bu ikiyüzlü yavşakların bir kısmı bildiğin göt deliği. tankı görünce götünü açıp domalıp bekleyenler, pijamayla tank durdurulurmuymuş diyor. be pezevenk? hangi darbede bu kadar insanın vurulduğunu gördün? tianmen meydanında tanka karşı duran bir adam için(ki bence de saygı duyulması gerek) yıllardır efsaneler üretildi. darbeyi yapan puştlar bile sizin kadar acımasız değil demek ki. sizin gibi pezecenkelere güç geçse cephaneniz bitene kadar kırıp geçireceksiniz demek ki mına kodumun gavurları. size acıyanın, bundan sonra insan yerine koyanın ben ağzına sıçayım.
  • göt kılları tarafından eleştirilmektedir. pijama ile askeri durdurduğunu sanan cahiller tarafından cahil yaftası yemektedir.
  • akşam 9'da darbe yapılmayacağını bilen *cahil* kesimdir.
    nasıl darbeyse canlı yayınlandı, herkes dakika dakika takip etti.
    (bkz: he he)
  • darbe araştırma komisyonunun neden bir oldu bittiyle fesih edildiğini de soruşturan zırcahil kesim.
  • (bkz: böyle sanatın içine tükürürüm)

dusunmeden konusan kesimdir.

siyasetde kimse iktidari tiyatro da olsa 1 saniye bile birakmaz. hele erdogan gibi muktedir olma ihtiyacinda olanlar kesinlikle birakmazlar. o islerin sakasi olmaz.

15 temmuz'da koprude halkin yaptigi gurur kaynagidir. ben akp'li olmayan biri olarak (acin yazdiklarima bakin) o gun koprudeki insanlarla gurur duydum. otomatik silahlarin, tanklarin uzerine bayrak sallayarak gitti insanlar. eger sag olursam bundan kirk sene sonra o halki torunuma anlatacagim.

ha ama bu pazarki oylamada hayirciyim. erdogan'in ne vizyon ne de kabiliyet olarak turkiye'yi bir yere tasiyacagina inanmiyorum.
  • 17 nisan sabahı yataklarından gerizekalılıklarına ağlayarak kalkacaklardır.
  • (bkz: 11 eylül 2001)

bakın çok ilginç, 15 temmuz'un yüzde yüz gerçek olduğunu söyleyenlere 11 eylül ile ilgili görüşlerini sorsak tamamına yakını "amerika tezgahladı" der. (buradan 15 temmuz'a tezgah diyenler 11 eylül'e gerçek diyor anlamı çıkartmaya çalışan bir takım orospu beyinli akitler de mutlaka çıkacaktır)

mesela, bush çıkıp da "11 eylül'de 2996 kişi öldü; bunlar da mı tiyatro? koskoka kuleler yıkıldı; bu da mı yalan?" diye bir savunma yapsa geçerliliği nedir? bush gibi bir gerizekalı bile bu tarz argümanlara başvurmuyorken über alles akp güruhunun bunları sürekli ısıtıp ısıtıp öne sürmesi akp ve yandaşlarının zeka seviyesi hakkında önemli bir ipucu sayılabilir.
  • hiç 248 kişinin öldüğü tiyatro olur mu canım? cık cık cık.
  • yüksek ihtimalle bir dönem zaman gazetesine abone olan kişilerdir.