*

şükela:  tümü | bugün
 • sırrı süreyya önder iddiası. sırrı süreyya önder e göre 15 temmuz darbe girişimi esnasında yenikapı dan kalkacak olan askeri gemiler imralı ya gidecek ve orada abdullah öcalan ı öldüreceklerdi. darbe yalan olunca bu plan da yalan oldu.

  sahsi yorumum ;keske tanklarla once boğaz koprusunun yolunu keseceklerine bu planı hayata geçirmeleri emri verilseydi de memleket buyuk bir yükten kurtulsaydı. sonra darbe yine ellerinde patlasaydı.
 • devletin kendi toprakları üzerinde, kendi inşa ettiği hapishanede tutuklu bulunan ve başında yirmi dört saat boyunca devletin askerinin nöbet tuttuğu terörist başına deniz yoluyla askeri harekat düzenleneceği iddiasıdır. ne kafalar var lan memlekette, herkes mağdur. bir telsiz komutuna bakardı o iş çokta şey yapmamak lazım. onu gebertecek asker bol memlekette.

  edit: imla.
 • orduda bu kadar fetocu varken, imralı'da olmadığını düşünmek, ve apoyu infaz için donanma yollamak pek gerekli değil gibi..
 • bu darbe teşebbüsünden sonra hemen hemen her tarikatın, asıl hedef bizdik darbe başarılı olsa bizim bilmem ne hocayı asacaklardı, gibi teorilerini duyduk. bu da onlar gibi nedense fetönun birinci düşmanı biziz iddiası, çok prim yapan bir iddia galiba.

  hepimiz biliyoruz ki darbenin hedefi boğaziçi köprüsü ve trt idi. adamlar bir tek bakana bile dokunmadılar. ama bu ikisine ne pahasına olursa olsun sahip olmak istediler.

  mesela geçen adını ilk defa duyduğum bir manyak bile benzer iddia da bulunuyor.
  3 dakikanıza acımazsanız buyurun.
  https://www.youtube.com/watch?v=5dnonca6tbm
 • kim daha çok mağdur yarışmasına döndü aq şeyi.
 • pkk'lı terörist tayfası bu işten nasıl mağduriyet çıkaramadı diye şaşırırken sırrı abeniz mağduriyeti yumurtlamış gene.
 • keşke gebertilseydi de kurtulsaydık bebek katilinin yaşamaya hakkı yok.
 • 14 ekim itibariyle medyascope 15 temmuz darbe girişimi, fetö'nün iç yüzü içerikli videoları kürtçe başlıklarla yayına sokmaya başladı. bu da akılda tutulsun.
 • yeter ulan yeter.
  her bokun istismar edildiği, her türlü mağduriyet hikayesi üretilip bu hikayelerin istismar edildiği orospu çocuğu bir coğrafyaya döndü lan burası.
  topunuzu silkeyim lan.
  bir gün de götünüzden uydurduğunuz mağduriyet hikayelerini istismar etmeyin be.
  sırrı seni de adam bilirdik, biliriz, hala da adamsındır.
  ama bırak artık bu mağduriyetleri istismar etme işini.
  bir devrimciye yakışmaz.
  hoş artık ne kadar devrimcisin o da ayrı bir sorun ya.
  neyse.
 • kekolar daha yeni uyandi olaya ... yani sirri abe "aanaaa biz ekmek cikarmadik bu olaydan" diye geceden sabaha dusunmus anca aklina gelmis. memleket bir orospu cocugundan kurtulurdu sozun ozu bu.

  tatli su solcularini pistten alalim, sirri abeniz sahnede.

  dinciler, liboslar bir de pkklilar ulkenin anasini siktiniz yeter amk yeter ya.