şükela:  tümü | bugün
 • 15 temmuz'da oldurulen, tank altinda ezilen insanlari da, kopru uzerinde linc edilen askerleri de izledik. kisa bir sure sonra askerlerin basi kesildigi ile ilgili bir haber dolasti sosyal medyada. tabi 15 temmuzu sanli bir direnis olarak kabul eden ve sonraki gunleri konser, doner, ayran uclusu ile kutlayan hukumet yanlilari kesinlikle reddettiler. hatta bir tane asker resmi paylasiliyordu o arada. gidip o askerle roportaj yaptilar yasiyor diye.

  insanlarin askerlerin kafasinin kesildigini dusunmesine neden olan video suydu herhalde https://www.youtube.com/watch?v=jaa7mlocues birisi dort tane oldurduk sira besinci de diyor. yerde kanlar icerisinde yatan bir asker var, nasil olduruldugunu bilmiyoruz, gercekten halka ates etmis miydi (ki etmisse bile polise teslim edilir, linc edilemez).

  muhalifler askere linc goruntulerini lanetlerken, iktidar yanlilari kesinlikle boyle olamaz vs diyorlardi.

  ama malesef boyle bir olay olmus.

  murat tekin, 21 yasinda hava harp okulu ogrencisi, tatbikat var deyip gonderilenlerden, oracikta linc ediyorlar. otopsi raporunda "kesicidelici aletle boyunbas ayak bölgesi yer yer kesilerek agiz burun tikanmasi ile solunum kesilerek vahşi hayvanları kardeşimi linç etti" yaziyor ablasinin soyledigine gore.

  incelemek isteyenler icin ablasinin twitter adresi, ici aciyor insanin..

  https://twitter.com/mehtaptekin19?lang=en

  twitter kulislerinde soylenen darbede sirasinda karisikligi artirmak ve halk/asker arasindaki gerilimi artirmak icin sadat militanlari kullanilmis. hem alternatif ordu icin tsk nin itibarini zedelemek, hem de darbeyi daha cok kanli hale getirip insanlarin konsolide olmasini saglamak. bunlar korkunc iddialar. umarim bir gun gercekleri ogrenme imkanimiz olur.
 • bu kadar saçmalık olmaz. köprüdeki direnişin uzun uzun görüntüleri var. bizzat orada bulunan arkadaşlarımın tanıklıkları var.

  evet köprüde asker öldürülmüştür. hatta köprüden aşağı asker de atılmıştır.

  ama iyi ki de atılmıştır, iyi ki de öldürülmüştür, zerre kadar acımıyorum.

  neymiş efendim tatbikat denip de getirilmiş. yalanınızı sikeyim orospu çocukları.

  köprüdeki askerlerin tamamı özel seçilmiş sadık fetöcü militanlardı. sabaha kadar köprü altından mühimmat sevkiyatı yapıldı, sabaha kadar insan katlettiler. insanların üzerine tankdan ateş ettiler.

  al bak. şehidimizin kafasının parçaları bir yerde vücudu ikiye bölünmüş. https://youtu.be/ifiayyvlwck?t=11m41s

  ya arkadaş bir insan nasıl olur da hainleri hala savunabilir? cevap basit. kendisi de o hainlerdendir. o yazılan klavyede neden türkçe karakter yok bilmek için allame olmaya mahal yok. piç kuruları.
 • henüz ford denen orospu çocuğu kaltağı engellemediğim için pişman olduğum başlık. iyi ki de asker atılmış öldürülmüş he?
 • akli ve vicdani olmayan birisine ne anlatsan bos. zaten biraz dusunebilse silahli askerlerin onune sivil vatandaslari yollayan kisiyi sorgular.
 • bir de bu hesaba bakin, bunlar isimsiz trol hesaplari degil harbiyeli ogrencilerin ailelerinin actigi hesaplar.

  https://twitter.com/lilium_

  4 aydır hakkını aramaktan vazgeçmediğimiz şehit murat tekin ve şehit ragıp ens katran kardeşlerimden bahsetmek istiyorum.

  bu pırıl pırıl çocuklardan murat tekin 13-14 yaşlarında ışıklar askeri hava lisesi'ni kazanıyor. kardeşimin bir üst devresi.

  ragıp enes ve murat hava harp okulu 2.sınıf öğrencileri.ragıp enes sivil liseden hho ya geliyor. hedefleri hepsinin aynı; tsk'da pilot olmak

  ve gerekirse vatan uğruna can vermek, şehit olmak onlar için şeref. bir yığın zorlu eğitimden defalarca geçiyorlar, bileklerinin hakkıyla

  malum gece herşeyden habersiz iletişim cihazları olmaksızın yalova'da her yaz olan kamplarından tatbikat bahanesiyle dışarı çıkartılıyorlar

  fetöcü hain komutanları otobüste uyuyun diyor hatta, çocuklar anlamasın diye. otobüsleri köprüye varmadan yakılıyor, camları kırılıyor

  yıllardır güvendikleri o şerefsiz komutanlarının kendilerini olayların içine atmasıyla gözlerini açıyorlar. neye uğradıklarını şaşırıyorlar

  kamptan çıkarken vatanımız için pkk ve işide karşı ülkemizi savunmaya gidiyoruz zanneden zavallı masumlar, ordaki bir kısım provakatörlerce

  araya alınıp (kollarındaki kaçıncı sınıf olduğunu gösteren çizgilerle belki de rütbeli zannedilip) linç ediliyorlar.

  "biz ne olduğunu bilmiyoruz, askeri öğrenciyiz" diye can havliyle haykırıyorlar ama ... köprüye bıçaklarla öldürmeye gidenler asla durmuyor

  otobüslerinde 4000 mermi, ellerinde g3 silahlar var ama hiçbirine dokunmuyor bu masumlar

  uğruna şehit olmak istedikleri, uykularında rahat uyusunlar diye çalıştıkları halk var karşılarında. bu halk hiç onlara zarar verir mi ??

  önce ragıp enes'i aldılar, öldüresiye dövdüler, murat duramadı yerinde, harbiye ruhu var çünkü, hemen kardeşini kurtarmaya koştu.

  ragıp enes ve murat uğrunda faydalı olabilmek hatta şehit olmak istedikleri halk tarafından linç edilerek katledildi..

  arkadaşları kaan vardı bir de. öldü zannedilerek bir kenara atıldı. o günden beri sayısız ameliyat geçirdi. bir gözü görmüyor artık.

  kaan bu yaşadıklarının üstüne 4 aydan fazladır silivri cezaevinde.

  bu masum çocukların tek suçu o gece yalova'dan kamptan çıkarılmaları.

  herşeyden habersiz köprüde linç edilerek katledilen bu masum askeri öğrencilerin 'darbeci, hain' statüsünde cenazeleri ailelerine veriliyor

  hatta verilmiyor bile. siz alın götürün, hiçbir araç verilmeyecek, cenazesi kılınmayacak selası okunmayacak deniliyor

  inançlı aileler hepsi, imam arıyorlar, defalarca rica ediyorlar. aldıkları cevap: emir yukardan, cenazesini kıldıramayız .

  sayın @vekilince bu çocuklar şehit edilmeden önce yalova'dan çıktı. yalova valisi herşeye izin verdi. sonuna kadar okuyunuz
 • iste bu da kopruden bir video

  https://twitter.com/…tus/796043054171951104?lang=en

  "iclerinde teroristler var tahrik edip askeri olduruyor, adamlar bicakla gelmis.."
 • ford denen labunyanın entrysini okuduktan sonra anladım ki bu ülkede ne kadar malum parti troll seçmeni varsa, ne kadar selefi varsa hepsini öldüreceksin ırki ayrım yapmadan. hatta bunların cesetlerini bile gömmeyeceksin bu ülkenin topraklarını kirletmesinler diye.
  bekleyeceksiniz, göreceksiniz sizin o pis kanlarınızı akıttığımız günü.
  her murat için 10.000 adedinizin nefes almasına son vereceğiz.

  ben murat'ı, ragıp'ı unutmadım, asla unutmayacağım ve intikamlarını alacağım.
  kanım, şerefim üzerine yeminimdir.
  biz bunun mit değil, bir gerçek olduğunu biliyoruz lakin bu koyuncuklar hala inkarın peşinde.

  edit: ifade düzeltmesi.
 • "iyi ki de öldürülmüş" nasıl bir kafa yapısının ürünüdür, çözemiyorum. köprünün üzerinde askerleri üst üste yığmış, kemerini zeus'un kılıcı sanarak tepelerine binmiş ve cezalandıran bir halktan umudunuz olmasın.

  kemeriyle askerleri döven şeref yoksununa müdahale etmeyen kolluk kuvvetleri için de ayrıca hazırladığım laflar var.

  hiçkimseyi öldüremezsin. hiçkimseyi dövemezsin. hiçkimseyi cezalandıramazsın. evvela bir bunları kafanıza sokun. tanrı mısın? yargı mısın? kimsin ki kalkıp başka bir canlıyı cezalandırıyorsun?

  islamiyet adı altında aşırı safsata yüklemesi yapılınca dincilere; çok büyük bir kaos ve kargaşa ortamı yaratıyorlar. bugün vatansever ilan edilen yarın vatan haini ilan edilir. bu tür sözcükler oligarşinin elinde oyuncağa çevrilmiş sözcüklerdir. siz de koşturursunuz onların peşinden "aaa vatan haini, saldırın", "aaa, şehit gidip tapalım" aklınızla hareket edin, sizi yönlendirenlerin aklıyla değil.
 • http://www.liveleak.com/view?i=6c8_1468678781 linkte açık ve net bir şekilde görülebilmektedir. hala birileri çıkıp "yok ya sivilcesini patlatmışlardır, o kadar kan oradan akmıştır" falan derse şaşırmam tabii.