şükela:  tümü | bugün
 • bu kadar saçmalık olmaz. köprüdeki direnişin uzun uzun görüntüleri var. bizzat orada bulunan arkadaşlarımın tanıklıkları var.

  evet köprüde asker öldürülmüştür. hatta köprüden aşağı asker de atılmıştır.

  ama iyi ki de atılmıştır, iyi ki de öldürülmüştür, zerre kadar acımıyorum.

  neymiş efendim tatbikat denip de getirilmiş. yalanınızı sikeyim orospu çocukları.

  köprüdeki askerlerin tamamı özel seçilmiş sadık fetöcü militanlardı. sabaha kadar köprü altından mühimmat sevkiyatı yapıldı, sabaha kadar insan katlettiler. insanların üzerine tankdan ateş ettiler.

  al bak. şehidimizin kafasının parçaları bir yerde vücudu ikiye bölünmüş. https://youtu.be/ifiayyvlwck?t=11m41s

  ya arkadaş bir insan nasıl olur da hainleri hala savunabilir? cevap basit. kendisi de o hainlerdendir. o yazılan klavyede neden türkçe karakter yok bilmek için allame olmaya mahal yok. piç kuruları.
 • henüz ford denen orospu çocuğu kaltağı engellemediğim için pişman olduğum başlık. iyi ki de asker atılmış öldürülmüş he?
 • ford denen labunyanın entrysini okuduktan sonra anladım ki bu ülkede ne kadar malum parti troll seçmeni varsa, ne kadar selefi varsa hepsini öldüreceksin ırki ayrım yapmadan. hatta bunların cesetlerini bile gömmeyeceksin bu ülkenin topraklarını kirletmesinler diye.
  bekleyeceksiniz, göreceksiniz sizin o pis kanlarınızı akıttığımız günü.
  her murat için 10.000 adedinizin nefes almasına son vereceğiz.

  ben murat'ı, ragıp'ı unutmadım, asla unutmayacağım ve intikamlarını alacağım.
  kanım, şerefim üzerine yeminimdir.
  biz bunun mit değil, bir gerçek olduğunu biliyoruz lakin bu koyuncuklar hala inkarın peşinde.

  edit: ifade düzeltmesi.
 • "iyi ki de öldürülmüş" nasıl bir kafa yapısının ürünüdür, çözemiyorum. köprünün üzerinde askerleri üst üste yığmış, kemerini zeus'un kılıcı sanarak tepelerine binmiş ve cezalandıran bir halktan umudunuz olmasın.

  kemeriyle askerleri döven şeref yoksununa müdahale etmeyen kolluk kuvvetleri için de ayrıca hazırladığım laflar var.

  hiçkimseyi öldüremezsin. hiçkimseyi dövemezsin. hiçkimseyi cezalandıramazsın. evvela bir bunları kafanıza sokun. tanrı mısın? yargı mısın? kimsin ki kalkıp başka bir canlıyı cezalandırıyorsun?

  islamiyet adı altında aşırı safsata yüklemesi yapılınca dincilere; çok büyük bir kaos ve kargaşa ortamı yaratıyorlar. bugün vatansever ilan edilen yarın vatan haini ilan edilir. bu tür sözcükler oligarşinin elinde oyuncağa çevrilmiş sözcüklerdir. siz de koşturursunuz onların peşinden "aaa vatan haini, saldırın", "aaa, şehit gidip tapalım" aklınızla hareket edin, sizi yönlendirenlerin aklıyla değil.
 • http://www.liveleak.com/view?i=6c8_1468678781 linkte açık ve net bir şekilde görülebilmektedir. hala birileri çıkıp "yok ya sivilcesini patlatmışlardır, o kadar kan oradan akmıştır" falan derse şaşırmam tabii.
 • hulusi akar ve saz arkadaşlarının oynadığı güzel bir tiyatroya kurban gitmiş askerlerdir.
 • köprüde üç askeri öğrencinin (?) -aslında fetöcü köpekler- yaşadıklarını anı anına bilen, bütün operasyon hesaplarından haberdar ve propagandasını yapan bir fetöcü piçin masum göstermeye çalıştığı asker.

  bu piçleri ayırd etmek çok kolay.

  eğer halka küfür ediyor, aşağılıyor, kin kusuyorsa fetöcüdür, çok net. burada operasyon çekiyordur. aynı durumda fetöcü sanılarak alınan ama aslında komutana mukavemet gösteren kardeşlerimiz oldu. birisi bile devletini, milletini suçlamadı, gerçek ortaya çıkar dedi, girdi cezaevine.

  verilen hesapları inceledim. halka ışidçi mi demeler, hakaret mi etmeler. o kadar bağırıyor ki ben operasyon hesabıyım diye. hala bu saçmalıkları yiyenlerin olduğuna hayret ediyor insan.

  ben bizzat çatışmaların göbeğindeydim. önümde hemen yanımda insanlar şehit edildi. ona rağmen halk ateş etmeyen, teslim olan bütün askerleri kucaklayarak karşıladı. ama köprü, sabaha kadar acımasızca masumların katledildiği köprü. kimse maval okumasın. 40 kişi geldikleri köprüde 35 arkadaşını kaybeden dostumun anlattıklarını ben yaşasam, birini değil otuzunu birden katlederdim.

  açın ve izleyin hepi topu 15 dakika. izledikten sonra hala halk kendini tutsaydı öldürmeseydi diyenin vicdanına sokayım.

  https://youtu.be/ifiayyvlwck?t=11m41s
 • 1000 yıldır bu topraklara kök salmış türk islam inancının, nasıl bir selefi-arap inancına evrildiğini gösteren, kendi askeri için 'iyi ki öldürülmüşler, iyi ki köprüden atılmışlar' diyebilecek tipleri gördüğümüz başlık.

  yarın bir gün, islami kesimleri 90'lardan daha kötü şekilde baskı altına alacak bir yönetim gelirse türkiye'ye, sizi savunacak kimseyi bulamayacaksınız. çünkü sade, sıradan müslümanları bile nefret ettirdiniz kendinizden.

  mide bulandırıcı hale geldiniz, ne yazsak fazla.
 • aramizdaki bir isid teroristinin entrylerini bulunduran baslik.