şükela:  tümü | bugün
  • son kale fenerbahçe. ortamlarda son kale dersin kim bilecek. 15 temmuz'da sokağa çıkanlardan biriyim. ama ülkem için çıktım . çıkarlarım ya da birilerine yalakalık olsun diye değil. darbeci puştları daha tehlikeli gördüğüm için çıktım.

kaynak ; http://m.haber7.com/…ruye-ilk-fenerbahceliler-cikti
  • ali koç'un son açıklaması.* lan bu adam iyice sıyırdı deliye verdi kendini resmen*

link
  • daha yazılanı bile okuyamayan bir trabzonlu, tarafından açılmış başlık.

bahsedilen köprüye çıkma 15 temmuz değil, 3 temmuz sonrası gerçekleşmiştir ve fenerbahçe taraftarına orantısız güç uygulanmıştır, trabzonluya anlatır gibi anlattığımı düşünüyorum.

link
  • turgut özal'ı galatasaraylılar öldürdü dicek yakında.
  • yanıltıcı yalan yanlış başlık..

açıklama şöyle; ali koç: "bugün geldiğimiz nokta da türkiye çok değişti, şimdi bu kahpe örgüte karşı olmak kolay! o gün köprüye ilk fenerbahçeliler çıktı, bunlar unutulmasın."

"o gün"den kasıt 3 temmuzdur, 15 temmuz değil...
    insanları yalanlarla kandırmayın!!!!!
    hele tuttuğunuz takım için bunu yapmayın, bu kötü bir şey...

edit: anlam birliği açısından, sayın ali koç'un bir önceki cümlesini de yazayım da, arada kalan arkadaşlar varsa onlara yardımcı olsun.
    ali koç: "davanın fenerbahçe için ne demek olduğunu biliyoruz! o zamandan bugüne silivri kampüsü gelişmiş, her şey çok değişti ama bizim davada bir gelişme yok"
    o zaman ve o gün 3 temmuz'a atıf yapılan terimler olarak kullanılmıştır.

edit 2: 10 temmuz günü köprüde olmayan feto çocukları bilmiyorlar ve bilmeden, benim entryimden alıntı yapmışlar ama o gün o köprüde, fetoya edilmedik küfür kalmadı..
    cemaat fenerle başa çıkamaz sesleri halâ kulaklarımda...
    ben böyle dezenformasyoncu insanları daha önce hiç görmedim sözlükte.
    gsli yada tsli vs olduklarını bile sanmıyorum bunların..
    bunlar kripto yazarlar, insanları birbirine düşürmenin derdinde..
    maksatları takım tutmak değil, toplumu bölmek bunların.
  • linke tıkladığımfa bu sözü teyit edecek bir kaynak göremedim ama eğer öyle demişse, ali koç, soyadına yakışmayacak söylemlerde bulunmuştur. koç ailesi beni evlatlık alsa, ali koç tan daha iyi temsil ederim bu aileyi.
  • abi ilk çıkanlar darbe yapmak için çıktı. tabi yine de sen bilirsin.
  • sahaya da ilk onlar atlamıştı zaten
  • ilk timsah yürüyüşünü de fenerbahçeliler yapmıştır... ben şahidim şahsen.

(bkz: fenerbahçe'nin kendini şampiyon sanması)
  • ekşi sözlükte her dönemde dezenformasyon yapılıyordu ama son zamanlarda ki kadar hiç olmamıştı. olmamış olaylara olmuş gibi başlık açan, üç beş fav almak için tabiri caizse götünü yırtan insanlar hiç bu kadar yoğun olmamıştı bu mecrada. verilen demecin bir kısmını alıp buraya taşıyınca ortaya bambaşka bir şey çıkıyor ve zaten linç kültürüyle yanıp tutuşan ergenler hemen atlıyor.