• 19 mayıs, 23 nisan, 30 ağustos ve 29 ekim'i unutturmaya çalışanların beyanı. ondan sonra "ne yaparsak yapalım yaranamıyoruz" diye ağlıyorsunuz. benim bu süreçle ilgili asıl unutmayacağım tarih, her şeyin başladığı 3 kasım 2002 tarihidir.
  • bekir bozdağ lafı.
    16 temmuz'dan beri medyada her fırsatta bundan bahsedilmesi, konunun sürekli gündemde tutulmaya çalışılması bu endişeden, bu korku yüzünden demek ki.

esas sizin iktidarınızla neler neler kaybetti bu millet.
    toplumsal dinamiklerini yitirdi, kardeşçe yaşadığı komşusuna yan yan bakmaya başladı herkes.
    toplumsal ahlakı yitirdi bu millet. her türlü hırsızlık, yalancılık, dolandırıcılık, sahtekarlık, riyakarlık baştacı edildi akp iktidarı sayesinde..
    hukuk ve adalete duyduğu saygısını yitirdi.
    okumuş insana kafa tutmaya, cahil cesaretiyle saldırmaya başladı herkes.
    en kısa ve en kolay yoldan nasıl para kazanılır, sadece bunlara kafa yoruluyor artık.

mehmetçikler, polisler adeta toplu katliama uğramış gibi şehit ediliyor, terör eylemlerinde sivil vatandaşlarımız yitip gidiyor. gazetelerde bundan bahseden yok. açın bugünkü gazeteleri, enerji anlaşmalar, tayyibin konuşmaları, putin'in tayyibin yazdığı mektuptan sonra ülkemize gelmesi.... bu mektubun özür mektubu olduğu ayrıntısı bile yok....özür dilemek efemine bir eylem sanılıyor çünkü, aaa, ne ayıp, tayyip özür diler mi hiç.......
    en ağrıma giden de, tüm gazeteler şemdinli şehitlerimizi manşete taşımışken star gazetesinin böyle bir lafı iri puntolarla manşetten verme telaşı oldu.

içim yanıyor güzel memleketim, içim.
  • kaybedelim. unuttum gitti.
hesabın var mı? giriş yap