şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rezil bir durum. gerçekten mide kaldırmaz. çocuk la karşındaki. eşcinselsen git bu haltı eşcinsel yetişkinlerle ye.

  net olarak idamlık suç amk. böyleleri ile aynı havayı solumak bile kabus.

  edit ulan: burada o sapık ibneden sonra suç çocuğun ailesinde. iş işten geçtikten sonra değil geçmeden önlem alacaksınız.

  o çocuk o travmayı nasıl atlatacak? atlatamayacak ya intihar edecek ya da katil olacak büyünce. aile de çok hatalı.
 • ilgili video

  yayınlanan videodaki şahsın sivas eski ülkü ocakları başkanı olan ve sedat pekere yakınlığı ile bilinen oğuz bulut olduğu iddaa ediliyor.

  (bkz: buralar karışıcak)
 • eşcinsel olmak ayıp ya da suç değildir. tuhaf da değildir, anormal de değildir.

  ancak reşit olmayan ya da akli dengesi yerinde olmayan yani ne isteyip istemediğine karar veremeyecek, verdiği karar da önemsenemeyecek bireylerle ilişkiye girmek suçtur.

  keşke eşcinsel yönelime sahip insanlar kendileriyle aynı zevklere sahip insanları tanımak için mevcut platformlara yönelse ve medeni şekilde yaşasalar. çocukla ilişki falan hakikaten iğrenç. videodaki ortamın izahı mümkün görünmüyor.

  edit: ülkemizde gey ya da biseksüel olduğu halde toplum baskısı ve öğretilmiş kalıplar yüzünden kendini saklayan, kendi olmadan yalan bir hayatı yaşayan belki milyonlarca insan var. gelişmiş ülkelerde aşılan bu tip tabular türkiye'de ne yazık ki hala çok geçerli olduğundan maskelerle dolaşan milyonlarca insan. ve ne yazık ki bu insanlar kendilerini saklamak için uçlarda gezinen pozisyonlar alabiliyor. aşırı sert erkek ya da aşırı dinci gibi. çünkü o roldeyken onlardan şüphelenilmiyor ve genellikle erkek çocuklara tecavüz haberleri hep vakıf yurtlarından, imam hatiplerden ya da haberdeki tarz yerlerden çıkıyor. aşın şu saçma ve yapay kalıpları da gerek kalmasın bu kepazeliklere.
 • sedat peker'in kankasıymış, olay sonrası "gördüğüm lüzum üzerine arkadaşlığımı bitiriyorum" şeklinde mesaj atmış.
 • artık daha yüksek sesle

  idam istiyoruz
 • memleket flash tv ye dönmüş

  (bkz: hani marjinal bizdik)
 • herifteki soğukkanlılığa bak amk. subyancı pezevenk.

  çocuk şikayetçi olsa da hapse girse dediğim bir denyoyu içeren video.
 • black mirror'ın the waldo moment isimli bölümünü aklıma getirdi şahsen.

  bölümde mevcut bir seçim var, çünkü eski başkan twitter'dan bir çocuğa çıplak fotolar atmış, "ay hesabım hacklendi" ayağına yatmış ama götünde patlayınca istifa etmiş. neyse efendim, debate sahnesinde istifa eden başkanın aday olan bir arkadaşına waldo soruyor "20 yıldır tanışıyordunuz, ne bok olduğunu bilmiyo muydun?" diye. inkar ediyo adam tabi.

  daha sonraki bölümlerden birinde bu yeni seçilen elemanın da daha sonra benzer bi çocuk pornosu olayından istifa ettiği geçiyo.
 • (bkz: 15 yaşında çocukla basılan ülkü ocakları başkanı)

  adı sedat peker' le birlikte anılan, ergenekon' dan 5 sene tutuklu kalıp alaattin çakıcı' ya cevaben twitter' da sedat peker' i koruyan eski sivas ülkü ocakları başkanı oğuz bulut' un; 15 yaşında bir erkek çocuğu ile çocuğun evinde, üstünde sadece çamaşır varken basıldığı görüntüleri içerir.

  elbette söylenecek çok şey var, fakat konunun en mide bulandırıcı kısmı bu sürümün iki yüzlülükleri, namus, cinsiyet, din, ahlak söylemleridir.

  iki yüzlülük konusunda anımsanacak ilk örnek için (bkz: alperen ocakları'nın lgbti'leri tehdit etmesi)
 • - kimsin lanğ sen
  -tamam doğru söylüyon dur.

  edit: videolar uçurulmuş.