şükela:  tümü | bugün
 • çocukların uzak tutulması gereken yeniden refah partisi genel başkanı fatih erbakan'ın açıklaması

  pandemi var, tüm dünya virüsle mücadele peşinde. aşı denemeleri, tedavi yöntemleri vs. ekonomiler ağır darbe aldı. bir çıkış yolu aranıyor.

  bunların derdi yine çoluk çocuk. sözü dönüp dolaştırıp onlara getiriyorlar.

  (bkz: siyasal islam)

  --- spoiler ---

  konuk olduğu canlı yayında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan yeniden refah partisi genel başkanı fatih erbakan, "anadolu'da yıllardan beri büyüklerimiz 14,15,16 yaşında evlenmiş, mutlu yuva kurmuşlardır. 15 yaşında biri cinsel olgunluğa eriştiğine göre rızası geçerlidir" dedi.
  --- spoiler ---
 • her fırsatta akp'ye laf söyleyen ancak aynı kafada olduğunu göstermekten çekinmeyen kişi beyanı. açıklama videosu*

  "bunlar tecavüzcü değil. bunlar cinsel istismar suçunu zorla işlemiş olan kişiler değil. tamamen ailelerin ve küçüğün de rızasıyla yapılmış işler. - adalet bakanı bekir bozdağ 18 kasım 2016"
  (bkz: küçüğün rızası)
 • siyasal islamcıların aslında birbirinden hiçbir farkının olmadığını teyid etmiş beyandır.

  al birisini vur otekisine.
 • o kadar mutlu hayat sürdüler ki köpek yavrular gibi 9-10 çocuk yapıp 13-14 yaşında ev geçindirmek için zorlandılar... halen anadolu'da 300 sene önceki çağ dışı durumları örnek verip, orgazm olanlar var. bu adam parti yönetmeyi bırak köyde yasaşa koyun çobanlığı bile yapamaz.
 • ulan nası insan bunlar. yasal olarak çocuk istismarı gelsin diyemedikleri için böyle diyorlar. bu nasıl bir sapıklıktır aklım almıyor. sanki ülkecek başka derdimiz yok ondan bu konu hakkında fikir verip duruyorlar.

  ulan insan artığı sen siyasetçiysen gidip halkın birincil sorunlarına çözüm arayacaksın. 2 tane sapık çocuk gelin alacak diye be bu yaygara. ne tür sapıklarsınız anlamıyorum.
 • pedofili ibnelerin pek seveceği adamdır. pardon adam dedim
 • (bkz: gerçek islam bu değil)

  valla tam olarak bu. sene olmuş 2020. medeniyet falan ilerliyor. anadolu'da yıllardan beri büyüklerinin sapık olması bizi bağlamıyor. hiç iyi insan olayım. haksızlık yapmayım kimseye zarar vermeyim, çalışayım vatana millete faydam olsun demek yok. anca kaç yaşında kızla evlenebilirim. kimle ne zaman sevişebilirim. daha çok haksız gelir nasıl elde edebilirim. işiniz gücünüz bu. şimdi sen bir ateistten daha mı müslümansın?
 • pedofili ve sübyancılığın her geçen gün daha fazla ayıplanması ve halk içinde pedofillerin gittikçe dışlanması neden bu kadar zorlarına gidiyor? neden illa koca koca adamlar 12-18 yaş arası fiziksel ve mental olarak yeterince gelişmediği tüm dünya da yasa ve sağlık otoriteleri tarafından kabul edilmiş kız çocuklarına hallenmenin çok güzel, çok normal bir şey olduğuna bizi iknaya uğraşıyorlar?
 • bir şey diyeceğim bu siyasiler bu profların niye aklı ikide bir cinselikte
  sizler hocasınız veya siyasetcisiniz. ne alaka.
  akıları fikirleri kac yaşında cinselik başlar şu yaşta evlendirilem. yav işinizi yapın
 • dolar olmuş 6,79 tl ,kuaförler, spor salonları ,tekstil işletmeleri ve adını sayamadığım bir çok iş kolu 2 aydır çalışmıyor. insanlar, zorla ücretsiz izne çıkarıldı elindeki ile yetinmeye çalışıyor. kısaca vatandaş aç. bunlar ise başka konuşulacak konu yokmuş gibi bel altına kafa çalıştırıyor. 15 yaşındaki minicik bedenleri altlarına almak için temel hazırlıyorlar.