şükela:  tümü | bugün
  • baş edit: arkadaşlar nasıl bir yere düştük. adam mesaj atmış bana özelden, 15 yaşında çocuk değil ergendir diye. bir kaç tane de entry okudum bu minvalde. kanunlara göre 18 yaşına gelmemiş herkes çocuktur. kimse fotoğrafını çekemez.
    (bkz: #78859453) buradaki kominist nickli adam bana mesaj attı küfürlü ve entrysini destekler nitelikte.

materazzi’nin zidanedan yediği kafadan sonraki en büyük kafayı yemiş suriyelilerdir.

iddiaya göre havuzda bir kız çocuğunun fotoğrafını çekmişler ve sonuç olarak muazzam bir dayak. olay izmir’de yaşanıyor. ülkemizdeki son çocuk kaçırma olayları ve bebek ölümlerinden sonra daha bir hassas olduğumuz dönemde, yalnızca suriyeliler değil herkes dikkat etmeli hareketlerine.
    dikkat! lan vatanını satan ibneler nidalı tokat içerir.
    link
  • saçsız dayının gereken cevabı verdiği hadise.
    eline ve özellikle kafana sağlık abicim.
  • abimizin eline koluna kafasına sağlık.

bu suriyeliler ve ülkedeki bilimum ''çakma kabadayı'' takımına karşı ne kadar kibar nazik anlayışlı olursan o kadar ezilirsin. bu abimiz gereken cevabı vermiştir. herkesin de vermesi şarttır.
  • (bkz: vatanını satan ibneler) dedikten sonra dayağı atması, beni çok mutlu etti. eline sağlık sevgili abimiz. o eller dert görmesin.
  • videonun devami yok ama kel abi bunlari fiyonk yapmistir
  • elini yavaşça enseye koyup sevmeye başlamak ve dayağın yaklaştığını anlamamız paha biçilemez.

hahahhaa
  • hesap makinasıyla mı çektiniz ?
  • suriyeiiye ve kafa atam adamın cüssesine bakınca çok büyük beklentilere girdim ama görüntülerde pek de tatmin edici bir dayak yok, umarım görüntülere yansımayan kısımda daha iyi bir performans sergilemiştir.
  • linteki videonun heyecanla devamını bekliyoruz.
    tanım: suriyelilerin yediği haltlardan biri.