• bir migros sanalmarket değildir
  • düzgün adres verip olayı net olarak kısa cümlelerle anlatamamış olanları hüsrana uğratan hat. panikle anlatamayabilirsiniz tabii lakin soğukkanlı olabilmek için kendinizi bireysel olarak geliştirmelisiniz. soğukkanlılığa hayatınızın her alanında ihtiyacınız olacak. polisin net adrese ve mevcut olayı bilmeye ihtiyacı var. kavga var ise kişi sayısına da ihtiyacı var. ona göre en uygun ekibi seçip dakikalar içinde yeterli miktarda polis memuru gönderecek. olay bu kadar basit.
    bugün itibariyle aradığım ve önce adresi net bir şekilde verip ardından tek bir cümleyle mevcut acil durumu anlattıktan sonra polis sakinleştirici bir ses tonuyla “merak etmeyin, en yakın birimi gönderiyoruz.” dedi. telefonu kapattıktan 2-3 dakika sonra 3 polis arabası tam söylediğim adrese tabiri caizse “damladı.” ardından bir tane de sivil polis yolladılar.

çıkardığım sonuç, polise ihtiyacı olan bilgileri net bir şekilde verin. gerisini onlara bırakın.
  • bazılarının boy ölçüsü bazılarının karakter ayarı
  • bugün itibariyle sokaktaki insanlar için 3 kere şikayette bulundum,ilk aramamda polis aracı hiçbir şey olmamış gibi geçip gitti,ikinci ve üçüncü aramda polis namına bir şey yok.nereye şikayet etmem gerekiyor bire yardım edebilir mi? geçip gideceksen boşuna mı arıyoruz.
  • geçen haftalarda mahallede grup kavgasına şahit olmuştum o yüzden aradım telefon daha bir kere dııııt yapmadan açıldı şaşırdım sözlükte 2 saat bağlanamayan varmış

memurun hızlıca olayı sorarak adresi alıp ekip yönlendirmesi 1 dakikadan kısa sürdü. telefondaki memurun hızlı konuşmasından panikleyip kem küm etmeyin telefonda tane tane doğru bilgiler verin
  • an itibari ile 155 ihbar online web sayfasi calismamakta. sikayetleriniz iletilememekte. her gun ayni konudan 10 kere sikayet mesaji yolladigim icin belki de beni banlamislardir.
  • bir ellibeş diye okudum allah kahretmesin. boy 150cm olunca istemsiz oldu bir an
  • sokakta birini en az 15kişi dövüyorlardı polisi aradık 5dakika boyunca müzik çaldı elemanın haşatı çıktı o 5 dakikada zaten. acil bir şey yaşasak ne olacak kim bilir, rezalet.
  • ben 45 dakika bekledim. gelmedi. eleman elinde pıçakla köşede bekliyordu. sıkıldı gitti. ben de atladım arabaya, vın. 1,5 saat sonra polis beni aradı. intikal ettik, yoksunuz diyor. e, ben öldüm siz gelene kadar ?
hesabın var mı? giriş yap