• size başkasının polisi denk gelmiştir. olur öyle arada...
  • kolluk kuvvetlerinin başka ve daha önemli işleri olduğundandır.
    devlet büyüklerimizin nasıl insanlar olduğunu açıktan ifade edin, anında kapınızda belirirler.
  • genelde trafikteki zırtoları şikayet etmek için aradığım için çok kez başıma gelen durum. güzel tespit.
  • yok lan daha dün akşam görüştük kendileriyle. bi daha arayın tuvalette falanlardır
  • 155 'e ulaşsanız bile ekip hemen gelmeyebilir. nedenini sorduğunuzda ise, ekibin keyfine bağlı isterse gelir gibi bir cevapla karşılaşabilirsiniz. şahsen benim başıma gelmişti. arabamın camını patlatmışlardı ve aldığım cevap buydu. sonrasında tabiki ekip gelmedi.
  • benimde defalarca başıma gelen olay. en son haftasonu sabahın köründe inşatta işşi çalışıp uykumdan ettiren müteahhiti şikayet etmek için aradığımda en az 1 dakika emniyet güclerinin reklamını dinlemiştim. daha sonrasında ise hemen intikal ediyoruz diyen 155, aradan aylar geçmesine rağmen hala gelemedi !

zaten olay kendiliğinden biteceği için gelmeye gerek görmediler herhal.

daha kötüsü ise 2-3 yıl evvel camlarımız taşlandığında 155'in bize verdiği cevap; şuan gezi olayları oluyor olay yerine müdahale edemeyiz oldu. napalım bizi öldürsünlermi ? diye sorduk ister istemez, telefonun suratımıza kapatıldığı ile kaldık.

yazık ülkeye ancak ölüm vs. olduğunda polis devreye giriyor.
  • klasiktir.
    trafik polisleri ise sadece devlet büyüklerinin geçeceği yolda trafiği düzenler.
  • bana da aynısı olan olay.o mahalleye hizmetimiz yoktur dedi kapadı adam.
  • benim de başıma gelen hadise. allah korusun eve hırsız girse sabaha kadar arasan ulaşamazsın.
hesabın var mı? giriş yap