78 entry daha
  • emmi yerden göğe kadar haklısın. bak sana bu puştların bir oyununu daha söyleyim. kurban fiyatlarına bak emmi içinizdeki hainler yine iş başında. ülke davar dolu ama fiyatlar uçmuş gitmiş.
    yoksa bu davarlardan kurban olmaz mı emmii?
  • 155’i ararın diyen dayı.
  • tespitleri yanlış. dış borç bitmedi 220 milyar dolar borç ödemesi var ve çok acil. ayrıca askeriye'de 1980'lerde yapmış akrabalarım namazlarını kılabildiklerini söylerdi. bana bir şey demek isteyen, ifade edemeyen, iktidar olmasına rağmen muktedir bir türlü olamayan ve bu kafayla da olmayacak bir iktidarın seçmeni görüntüsü verdi.
  • bu herif konusurken videonun sag tarafina termometre gibi yukselip alcalan bi frame koyup youtube'a atsan baya hit alir bence. belli kelimeleri var. 15 temmuz, bati, ihanet..
    ozellikle ikibin oncesi diye cumleye girdiginde cosku seviyesi tepeye vuruyor, bir an olecek zannediyorum.
  • muhabir umarım kürtajdan sonra eline kezzap, tuz ruhu falan dökmüştür.

dayının tükürüklerini ben burdan hissettim.

tanım: vatan hayınleri.
  • bu kürtajlar bizim sonumuzu getirmez umarım.
  • malum medya tarafından yıllarca zehirlenen ve bu zehri bereket olarak kabul eden bilinçsiz, cahil bir birey. küfür etmek, hor görmek yersizdir. böyle insanlar uzaydan gelmiyor, bizzat içinde bulunduğumuz halkın içinden çıkıyor. sebebi hepimiziz, bundan hepimiz sorumluyuz. bu dayı bizim, halkımızın yansımasıdır. ne zaman bireysel olarak düzelir kendimizi geliştirirsek böyle dayılar da bitecektir.
  • seçmene yapılan aşırı yüklemenin sonucu olarak arz-ı endam eden dayının yorumu...

fetö, faiz lobisi, kandırıldık, hdpkk, cehape zihniyeti, almanya, trump, iki ayyaş... vs.

bu kadar rakip, düşman ya da tehlike yüklersen sonuç bu olur. bizans çanakkale savaşı'nda taraf olur, geziciler gelir falan.

akepe için sorun olan tüm yapı/devlet/oluşum artık ne varsa hepsine tek isim verin insanların ayarları bozulmasın...

misal (bkz: thanos)
  • ulkenin ozeti . iste bu cahil kafalar yon veriyor oylari ile bu ulkeye.
  • çanakkale savaşlarinda bizans ile şavaştığımız gerçeğini gün yüzüne çıkaran bilge bir şahsiyet. ülke olarak bu ropörtaj sonrası aydinlandık batı gavuru akıllı olsun, doğu, güney ve kuzey gavurları kafasına göre takılabilir.
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap