şükela:  tümü | bugün
 • gıda, tarım ve hayvancılık bakanı eşref fakıbaba'nin duyurusunu yaptigi; onderimiz , liderimiz, canimiz binali yildirim'in bizzat test ettigi ve goruntu kalitesini onayladigi yerli watsapin ismi de sonunda gorucuye cikti.

  15 temmuz milli kahramanlik destaninin ilelebet hatirlanmasi adina "15t messenger" ismi verilen mesajlasma uygulamasinin lansmani yakinda yapilarak tum dunyaya duyurulacak.

  hem 15 temmuz'u unutmamak hem de fonetik olmasi dolayisiyla tum dunyada kullanimini yaymak amaciyla bu ismi tercih ettiklerini belirten devlet reklam ve marka isleri genel muduru mahmut huseyinoglu, uygulamanin vatana millete hayirli olmasini temenni etti.
 • face time dan halkı*sokağa döküp kahramanlık yaptığını zanneden bir şahsın peşinden koşan, toplamda 15gr akla sahip olmayan kabinesinin muhteşem ötesi teknolojik başyapıtı.

  edit: imla
 • hükümet için müthiş bir kolaylık sağlayacak uygulama. akıllı telefonu olup uygulamayı indirmeyenlerin fetö’cü, pkk yanlısı, hatta vatan haini olarak görülüp, tutuklanmalarının önü açılacaktır.

  emeği geçen herkesi tebrik etmek gerekiyor, şimdi uygulamayı yüklemeyecekler düşünsün.