şükela:  tümü | bugün
  • 16 ağustos 2017 tarihinde üyelerin acil çağrısı ile istanbul dedeman otel'de toplanılacak olağanüstü divan kurul toplantısı.

--- spoiler ---
    kulüp üyeleri; transfer sezonunda yapılan harcamalar, oyunculara verilen ücretler ve bilançodaki detaylarla ilgili imza toplayarak divan kurulu başkanlığı'na iletti.
    --- spoiler ---

not: dursun özbek istifa.
  • http://www.ecanlitvizle.net/galatasaray-tv-izle/

cok fena kavga olacagini dusunuyorum, nazifoglu filan konusacak, muhtemelen tansiyon yükselecek.
  • ayhan özmizrak cok güzel konustu, göksel gümüsdag ve sekip'e de gerekli ayari verdi.
  • levent nazifoğlu ortalığı karıştırdı. kahve kavgasına döndü. çarşı karıştı. sandalyeler havada uçuşur birazdan.

edit: toplantıya 10 dakika ara verildi.
  • nazifoğlu herkesle tek tek laf dalaşına giriyor. yazık ya... toplantı 10 dakika aradan sonra devam edecek.
  • levent nazifoğlu beyaz tv'de konuştuğu gibi konuşunca ortalık karıştı. kendisine "terbiyesizlik yapma" diye laf atan yönetim kurulu üyesine "sen terbiyesizlik yapma heyt hüyt" şeklinde cevap verince ortam fena bi duruma geldi.
    levent nazifoğlu; belki iyi niyetlisin, çok doğru bir adamsın ama kusura kalma sen de, istifa ettiğin yönetim de, galatasaray'a yakışmıyorsunuz.
  • levent nazifoğlu denen adamın, mahalle üslubuyla konuşma yaptığı, sürekli üyelere ve başkana saldırdığı, kendisini uyaran divan kurulu başkanına; "başkanım, onlara neden bir şey söylemiyorsunuz?" şeklinde şikayetler ettiği ve tartışmalar sonucunda oturumun 10 dakika ertelendiği toplantı.

bakın bu adam dünya'nın en iyi galatasaraylısı olabilir, konuşma yapmak istemiş cesaretine de saygı duyuyorum. ama arkadaşım böyle saçma bir konuşma metni, böyle saçma bir üslup, böyle edepsiz yaklaşımlar olabilir mi?
    kulübün hakimi liselilerdir diyen ahlaksızlar kadar ahlaksız bir yaklaşımdı bu yaklaşım.

dünya'nın en mantıklı sözlerini konuşuyorsan bile bu şekilde saçma bir üslup kullanamazsın. herhangi bir ticari şirketin toplantısı olsa bile kullanamazsın.
    oralara nasıl oturdunuz az buçuk biliyoruz ama, bu tavırlarla kalamayacağınızı da biliyoruz.

başkan ile aranda geçen özel konuşmalardan nasıl bahsedebilirsin? böyle bir hakkın var mı da televizyon önünde bunları açıklıyorsun? kabul etmeseydin, girmeseydin.