şükela:  tümü | bugün
  • başakşehir'in şl ligi play-off turu ilk maçı. çok şeylere gebe olacak maç. hayırlısı.
  • (bkz: üst)
  • başakşehir fc'nin gol atacağı maç olacaktır.

(bkz: yatırm tavsiyesi değildir)
  • "şampiyonlar liginde 2 takım ülkemizi temsil edelim ülke puanı yükselsin" demek yerine "paramıza para katalım" diyen beşiktaşlıları göstermiştir. beşiktaş'ın bir büyüsü vardı. herkes çarşı'ya hayrandı. beşiktaş'ın duruşuna hayrandı. beşiktaş'lılara hayrandı. ama adamlar başarı kazandıkça bu özelliklerini koruyamadılar.

bende tribünlerinde "başkomutan rte" yazan takımın bir yere gelmesini istemiyorum. ama başkanı "sayın cumhurbaşkanım" demeden uyuyamayan beşiktaş'ta başakşehir'den az kalmaz bu işlerde.
  • sevilla'nın 2 farklı alacağı maçtır. güçlü rakip.
  • ispanya'da lig daha başlamadı. sevilla ilk maçını 19 agustos'da oynayacak. başakşehir'in 4. resmi maçı olacak. bu her zaman avantajdır. skor tahminin mb 2 sevilla 1
  • sevilla fc hocası basın toplantısında igor tudor sizi arayıp taktik verdi mi sorusuna hayır yanıtını verdi

(bkz: durum ciddi beyler)
  • her ne olursa olsun milli maçlarda (evet milli), yabancı herhangi bir takım cazip gelmiyor. koyu bir gs taraftarı olarak fenerbahçe'nin chelsea'ye attığı golden sonra neredeyse sevinçten ağlamıştım.
    koyu bir "anti-tayyipçi" olarakta yine bunun önüne geçemiyorum. yürüyedur başakşehir.. avrupa senin başşaklarını yesin!

edit: şu an için geride olmasına rağmen gerçekten başakşehir çok güzel oynuyor. lütfen illegal yayın yapan böyle şerefsizlerden maçı çok net ve güzel bir şekilde izlemeyiniz. biraz geriden geliyor ama tivibu ya dünyalar para yatırıp 5 saniye önceden izleyiniz.
  • beni ciddi anlamda heyecanlandıran maç.
    her ne kadar başakşehir'in buralara gelmesinde hükümetin sonsuz payı olsa da başarı için ter döken futbolcu topluluğu hatırına, turuncu lacivert pijamalarımı giyip takıma destek olacağım. üstelik şu tarz paylaşımlar kulübe ister istemez sempati duymanızı sağlıyor.
    umarım avantajlı bir skor elde edebiliriz.
    başarılar başakşehir!
  • (bkz: 1-4) bitecektir. sevilla'ya başarılar.