şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---
    16.08.2018 tarihi itibariye (bugünden geçerli) akaryakıt pompa fiyatlarında ötv artışından dolayı artış meydana gelmiştir. (motorin 45 kuruş) (benzin 50 kuruş) (lpg 30 kuruş) bilgilerinize. dagıtım şirketinizden yeni fiyatları ögreniniz
    zam
    --- spoiler ---

eskiden neydi öyle 3-5 kuruş zam geliyordu.. allah’tan başkanlık sistemine geçtik de benzin ve mazota 45-50 kuruş zammı bir seferde yapıyoruz.. dik dur eğilme... bu millet seninle...(bkz: aşkım saçım)
  • milli kurtuluş mücadelesi verdiğimiz şu günlerde önemi yoktahejdjndmdmdm. nasıl soktular lan helal.
  • fox haber'de alt yazı var. ötv zammı %9 diye. demek ki artık piston aşağı indi... ekmeği dolarla mı alıyoruz diyenlere selam olsun...
  • pompadan döndü mü? yoksa bu sefer girdi mi?
  • elimde balyozla ayfon parçalarken denk geldiğim yerli ve milli zam. söz konusu vatansa gerisi ajjdjdkdk.
  • haber sitelerinde pompadan döndüğü bilgisi var. her halukarda bir pompa dönmüş yani. hehe.

edit; pompa bize girmiş arkadaşlar uyardı
    https://mobile.twitter.com/…029976515394633728?s=21
  • nedense tam bayram tatiline çıkmadan önce gelen zamdır. dün akşam 100 tl'lik almıştım bu akşam deponun geri kalanını doldurayım.
  • habertürk sitesine göre bugünden geçerli olmak üzere benzin ve motorine yüzde 9’luk bir ötv artışı olmuş. pompaya da yansımış şekilde şu anda.

kaynak

edit: kaynak eklendi. pompaya yansıdığı kısmı düzeltildi. juliadreaming’e teşekkür ediyorum.
  • pompacı bey yavaş napıyorsunuz
  • hiç yanıltmadınız valla helal olsun.
    bayram öncesi muhakkak bir zam gelir diyordum ama son güne kadar bekleyeceğinizi düşünmemiştim.
    ben biraz daha erken bekliyordum. ne bileyim geçen pazartesi salı filan yani.
    cuma gününe kadar millet bunu sindirir nasıl olsa diye tahmin etmiştim.
    ondan sonra cuma günü 9 günlük tatile çıkacak olanlar sindirdikleri zamla güle oynaya depolarını doldururlar.
    ama bu sefer öyle olmadı, tam 9 günlük tatilin arefesinde geçirdiler zammı ki tatil boyunca tadı damaklarından* gitmesin diye.
    editing: hep 50 tl lik benzin/mazot alanlara lafımı sokmayı unutmuşum. bu 50 kuruşluk zam bir depoda ortalama 20 tl ye denk geliyor. yani böyle bir zam daha gelse verdiğin 50 tl karşılığında benzin değil sadece pompanın ucunu alırsın bundan sonra.