şükela:  tümü | bugün
  • uefa avrupa ligi 3. eleme turu rövanş mücadelesi.
  • lask linz diye bir takımı tanımamıza vesile olan maç. gek gent falan biliyordukta bu yeni.
  • sevilla bile zalgiris vilnius'u 1-0 zor yenmişken lask linz'i aynı skorla yenmemiz tuhaf değil, üstün oyun sergiledik, tolgay'ın direkten dönen topu, love ve negredo kaçırdıkları atsa 3-0 4-0 bitecek maçtı, dünya kupası nedeniyle yabancı oyuncularda yorgunluk var, bu maçı da kazanarak partizan'la eşleşip ardından gruplara kalacağımızı düşünüyorum
  • perşembe günü saat 20.45'te başlayacak mücadele. yayıncısı henüz belli değil ama büyük ihtimal bein sports'ta olacaktır. mevcut form durumuna ve sakatlıklara bakarsak akhisar maçında hafif bir sakatlık geçiren lens kenarda bekleyecektir, necip yedeğe yada orta sahaya geçecektir. beklediğim 11 şu şekilde:
    tolga
    adriano pepe roco caner
    medel necip(tolgay)
    q7 oğuzhan babel
    larin(negredo)

erken bir gol bulup rahat bir şekilde bitiririz diye umuyorum, akhisar maçından sonra bir gerilim daha kaldırmaz bünye sezon başında.
  • kanser olacağımız maç. akhisar maçında iyiydik ancak bu takım deplasmanlarda çok zorlanır. rakip kötü takım değil kesinlikle. birde olurda geriye düşersek.. düşunmek bile istemiyorum..

insallah turu atlayacağımız maç olur.
  • beşiktaş'ın gol atacağını hesaba katmayıp maça endişeyle bakmak neyin kafasıdır anlayan beri gelsin. şu korkak zihniyetli insanlardan nefret ediyorum... çekincelerinizi, korkularınızı ve kötümserliğinizi de alıp düşün beşiktaş'ın yakasından.
  • besiktas’in gol atacagi kesin gibi oldugundan 3 gol falan yemezsek tur garanti gibi. ha bir de rakibin kalite farki sanki q7 ye show yaptirtacak gibi. ılk 11 baslamali bence. elimizdeki santraforlardan gelecege en cok umut veren, bir acilsa kendine gelse en verim
    verecek olan negredo ile baslanmali bence. kumasi iyi sonucta, deneyimi de var. love neden hala takimda ben onu zaten hic bilmiyorum. kesinlikle satilmali.
  • bizim taraftar yine küçumsemeye başlamiş rakibi. insallah bizim topcularda böyle düşünmüyordur.
  • şu saate kadar hangi yayıncı kuruluşun yayınlayacağı açıklanmayan maç. şimdilik sadece amerika kanalı b/r live yayınlayacak gözüküyor. merakla bekliyoruz.
  • avusturya'da lt1 kanalı tarafından canlı yayınlanacak maç. bu kanal 19'doğu astra uydusunda 12663 h 22000 parametreleri ile şifresiz yayın yapmakta. ilgili uydu iç anadolu bölgesi ve batısında küçük çanaklarla izlenebilmektedir.

not : kanalın yayını sd ancak mpeg4 formatında olduğu için hd uydu alıcısı gereklidir.

not 2 : maç ayrıca www.lt1.at ve www.lask.at web sitelerinden de canlı yayınlanacaktır. kaynak : kanalın facebook paylaşımı