şükela:  tümü | bugün
  • süper lig 2019-2020 sezonu açılış maçı.
    başlama saati 20:30.
  • (bkz: 8 ağustos 2019 izmir depremi) (bkz: 8 ağustos 2019 denizli depremi) maç gününe kadar depremler böyle devam ederse maçın farklı bir şehirde oynanması mümkün olabilir
  • denizli'nin galatasaray'ın içinden geçerek 10 sene sonra süper lige merhaba diyeceği, yeşil cephe'nin maratonda koreografi ve şovlarıyla tüm türkiye' tribünlerine göz kırpacağı maçtır.
  • abdulkadir bitigen'in yöneteceği mücadele.
  • hakeminden ziyade var hakemi dikkatimi çekmiş maç.
    ali palabıyık.
    gerçekleşmesi zor ama inşallah gerekli pozisyonlarda hakemi çağırır vara.
    yoksa işimiz yaş.
    tekme tokat dövülse futbolcularımız çağırmazlarsa zerre şaşırmam ayrıca.
  • şimdiden ağlayanları başlığına toplamış maç. bir durun ya ! bıktırdınız yemin ediyorum.
    oynanmamış maçın altında bile bir şeyler arayıp , şimdiden pisliğinizi bulaştırıyorsunuz.
    hakikaten pes .
  • bir galatasaray taraftarı olarak denizlispor'un kazanacağını düşündüğüm 2019-2020 sezonun açılış mücadelesi.

lige yeni çıkmış bir anadolu takımı ile ligin yeni temsilcisine karşı açık ara favori gözüken geçen senenin şampiyon takımının ilk haftadaki mücadelesi ben kendimi bildim bileli güçsüz görünen takım lehine bitmiştir. hele ki ligin yeni temsilcisi maçın ev sahibi ise hiç düşünmeye bile gerek yok bence.

ilk hafta sürpriz arayan iddaa severlerin dikkatine. benden söylemesi.*
  • galatasaray yine sezonu krizle açıyor. şaşırıyor muyuz peki? asla.

takımın sezon sonundan beri eksik bölgeleri belliydi. bekleri yedekle, forvetleri değiştir, mümünse ortasahayı yenile. yapabiliyorsan da defansı yedekle. bu kadar.

ama gelinen noktada seri dışında alınan bir oyuncu yok. babel'i filan saymaya gerek yok. mart'ta belliydi adamın geleceği.

emre mor hamlesi güzel. fiziken ezilmezse ligimizde iş yapar. falcao çıkmazına ise bir şey diyemiyorum. rezillik. evet adam marka, deli golcü, acayip ünlü de kardeşim abdurrahim. sözüm sana. madem o foto medyaya düşüyorsa o transfer bitecek. geçen sezon bitmeyen alan transferine döndü iş.

takım kötü oynuyor. hareketsiz. bu haliyle ligde çok zorlanır. şampiyonlar ligi'nde geçen sezonu bile aratır. hele de kura şansı olmazsa işi çok çok zor. takım defans yapmıyor. terim geldiğinden beri de 3 maçı ard arda güzel oynamışlığı yok. evet ligimiz şampiyonlar ligi için olmazsa olmaz ama gidip boş dönmemek lazım.

ben bu maçta galatasaray'ın kazanacağını ama kalesinde goller de görebileceğini düşünüyorum. o yüzden gol üste yöneldim. denizlispor çok iyi kanat oyuncusu aldı. yeni stat, yeni lig. taraftar hücum etti zaten. zor maç olabilir gs için.
  • karşılıklı gol olmasını beklediğim mücadele. galatasaray ligin ilk maçını mutlaka kazanır.
  • ya çok zor ya da çok basit geçecek maçtır. ya 4-0/5-0/6-1(bu sefer gs)
    ya da 1-0 falan zar zor alırız.

yenileceğimizi düşünmek bile istemiyorum.