şükela:  tümü | bugün
  • ikinci yarıda gerçekleşmesi muhtemel.

(bkz: nerede kalmıştık)
  • daha verilmeden birilerini bağırtan penaltı.

edit: buz gibi penaltıdır.
  • diagne'nin eliyle indirip tam topa vuracakken kendini yere atıp, hakemin de var'da izlemesine rağmen gerçekleşirse çok mutlu olacağım.

haksız verilen penaltıların hastasıyız zira ağlatır.
  • arkadaşlar ağlamak için biraz daha sabretseydiniz ya. gerçi rakip takım taraftarı olsam ben de ağlardım sanırım. seri + n'zonzi gibi geçen sezon bonservislerine 60 milyon euro verilmiş 2 oyuncuyu bedavadan hallice kirala, önümüzdeki hafta da muhtemelen falcao'yu getir; e haliyle ağlamak kaçınılmaz oluyor.

ekleme: bu adamlar bize nasıl düşmüş onu düşünmeliymişim. vay futbol cahili vay. 1 sene diyorum bak sadece bir. bu adamlar bu paralara 3-5 sene önce transfer olsaydı kariyerleri düşüşe geçmiş derdim de geçen yaz diyorum. tabii senden bunu anlamanı beklemiyorum. seri takımı küme düştüğü için kiralanabildi. n'zonzi için hocasının sistemine uymadığı söyleniyor, beni çok da ilgilendirmez. biraz futbolu takip eden adam olsan geçen sene dünya kupası'nı kazanan fransa'nın kadrosunda bu adamın bulunduğunu bilir ve tek sezonda kariyeri nasıl düşmüş diye boş yapmazdın. haa senin haberin yoktur, dünya kupası finalinde 35 dakika oynadı bu adam. kariyere bak lan geçen sezon 40'a yakın maç oynayıp galatasaray'a geliyor, düşüşe gel düşüşe.

zamanında melo'yu da kariyeri düşüşteyken kiraladık ne oldu? onyekuru'yu kimse tanımazken kiraladık, şampiyonluk getirdi. senin takımın aylardır 34'lük kolarov'u alamıyor diye sağa sola çamur atma fenerli kardeşim. aklı başında yöneticin olsun, muriqi ile transfer çalımı attık len diye ortalarda dolaşacağına sen de seri, n'zonzi, falcao gibi isimleri getirmeye çalışırsın emin ol.
  • (bkz: beşiktaş taraftarının neden böyle olması)

olm cidden neden böylesiniz lan siz
  • gerçekleşecektir. daha sonra suriyeliler gelip, ağlamayın da diyecektir. türkiye'deki futbolun özeti.
  • 23 ü şimdiden verseler de kimse de böyle rezil şekilde ağlayacak hale gelmese sezonunun açılış maçı.
  • ipne bir maç başlasın bari az sabret.
  • mbaye diagne'ye mustafa yumlu tarafından yapılacaktır. sonra da mustafa yumlu tarafından şiddetle itirazla karşılık bulacaktır. elbette de sarı kart.
  • oo beyler hiç haber etmiyorsunuz. lig başlamadan komiklikler şakalar başlamış. daha iyisini yapabilirsin delikanlı, olmamış bu. otur sıfır.