şükela:  tümü | bugün
  • bilet devir islemlerinden baska bir haltin konusulmadigi baslik. engelliyorum bu embesilleri. kac oldu saymadim ama son bir yazar da kalsa devam edecegim. yeminle şaka gibisiniz, işiniz gucunuz para. belki bir haber, yorum okuruz diye basliga tikliyoruz, bilet satan, bilet arayandan baska bir sey yok. yok arkadasim gidemiyormus, yok kaynimda fazla bilet varmis... igrendirdiniz yeminle.
    güya kutsal bilgi kaynagi.

kanzuk, gor sunlari allah askina. gor be kardesim.

fenerbahceli sozluk yazarlari icin tanim: hucumda fenerbahce'nin zorlanabilecegi bir mac. arka arkaya gelen sakatliklar elimizi zorlastirdi. en son sow da sakatlar kervanina katildi. ama en onemlisi ozan'in yoklugu. form yakalamisken ve son haftalarda gayet de iyi oynuyorken bu sakatlik kotu oldu. bunlari da soyledik ya basimiza kim bilir neler gelecek.

alper'in de artik ben burdayim demesi lazim. surekli silik performanslar gostermekten kurtulsun artik. eline daha kac firsat gececek kara oglan?

macin baslarinda bulacagimiz gollerle rolantiye alip aktif dinlenme yapmak gerek. yoksa yine elimize ayagimiza bulasabilir.

ayrica simon kayer ve matin şikertel ikilisinden gol bekliyorum.

ayrica #azizistifa
  • para verip biletini aldığım maç.
    ilk kez kadıköyde maç izlemiş olacağım böylece hem de ailemle.

umarım bol gollü bir galibiyet alırız.
  • alanyaspor'un 3 puaninin daha mac baslanmadan puan durumuna yansitildigi mactir. helal olsundur alanyaspor'a. aynen devam!
  • robin van persie'nin 1. ve 3. golleri atacağı maç.
    araya da yaz bi emenike.

maç saat 16.00'da.

trt radyo 1'den takip edicem, nostalji olsun.
  • galatasaray ve bjk kazanınca ligde fbnin kopmamak için alması gereken maç.
  • fenerbahçe'nin lig yarışından kopmaktan çok kendisinden 1 puan geride olan rakibine puan kaptırmayıp tekrar kümede kalma savaşına girmemek için alması gereken maç.

edit: kazanamadı ama kaybetmedi de. yenemiyorsan yenilme rakibine.
  • -fenerbahçe'nin kazanmasını istediğim maçtır.

-fener yarıştan kopmamalı çünkü gs lobisiyle başa edecek tek lobi fener lobisidir.
  • 5 yılda bir kümede kalma savaşları veren takım taraftarlarınca "kümede kalma" şakası yapılan takımın maçı. 9.cu olduğu zaman sözlükte kalan 3 galatasaraylıdan biri de kendisi miydi acaba.
  • 20 güne kalmadan askere gidecek şu kardeşi ve kuzenini maça yollamak isteyen ekşici yok mu dediğim ve van persie nin nihayet kendine gelmesini istediğim maç maç.

(bkz: sen eskiye dön biz deliye dönelim)
  • fenerbahçe'nin sahaya "volkan,van der wiel,kjaer,skrtel,hak,topal,josef,rvp,alper,volkan,emenike" 11'i ile çıkacağı maç.