• skrtel bir yirmi dakika evvel adamin ayağına bastı hakem kart vermedi. şimdi de rakibini itti. yine kart görmedi. ilginç.
  • fenerbahçe'nin tek hücum planı topu volkan şen'e verip,volkan'ın halı sahada maç yapar gibi topu alıp 5 kişinin üstüne gidip,ceza sahasını karıştırması.artık kovulacak hoca da,oyuncu da kalmadı,sona gelindi.
    aziz yıldırım istifa!!!
  • bı sezon hedefimizi belirliyorum. kadıköy'de galatasaray'a yenilmemek. evet. kötü dediğimiz galatasaray cayır cayır oynuyor. biraz özeleştiri yapalım, gerçekleri görelim. aziz mi gidecek ? stad mı yıkılacak ne olursa olsun.
  • belhanda attı

2-1
  • aleeeex. 3-1.
  • alanyaspor'un 2 puan bıraktığı maç...
  • sahada oynanan şey futboldan başka her şeye benziyor. fenerbahçe'yi ben böyle hiç hatırlamıyorum. hiçbir hücum planı olmadan ya şişiriyor, ya volkan şen'in şapkadan tavşan çıkarmasını bekliyor.

neticede şike davasında götünü fenerbahçe taraftarına yaslamış ve şimdi oradan ayrılırsa başına gelecekleri bile aziz yıldırım'ın koltuk inadı yüzünden değil fenerbahçe resmen ülke ekonomisi zarar görüyor. çöp bir takım ve en azı 3 milyon euro alan ruhsuzlar birliği. fenerbahçe için bu sezon çoktan bitti.
  • ocak ayında 1 senesi dolacak olan lig tv aboneliğimin iptalini kesinleştiren maçtır. belki düzeliriz umudum vardı, ama bu maçtan sonra o da kalmadı.
  • ligin alt sıralarından uzaklaşmak için verilen mücadelede puanların paylaşıldığı maç.
  • fenerbahçe futbol takımının türk basketboluna yaptığı katkı cidden yadsınamaz.

elde avuçta bişey kalmayınca, heriflerin basketbola ilgisi arttı. kahvede okey oynayan dayılar we have obradovic diye geziniyor amk.
hesabın var mı? giriş yap