*

• az önce üniversite bulvarında meydana gelmiş. yine bir hücre evi baskını sırasında gerçekleşmiş.
    not: emniyet alarma geçmiş büyük şehirlerde patlama olabilirmiş. dikkatli olalım.
    düzenleme: bazı kaynaklar olayın bir saldırı değil güvenlik güçlerinin evlere baskın yaparken patlayıcı kullandığından kaynaklandığını söylüyorlar. onaylandı bu bilgi.
  • üniversite kahve deposu yakınında olduğu söyleniyor.
  • doğru ise ciddi bir güvenlik zaafiyetine işaret olan patlama. bir şehirde aynı gün 3 patlama olur mu yahu, can güvenliği falan sıfır yemin ederim bu ülkede.
  • bu arada emniyet alarma geçmiş büyük şehirlerde patlama olabilirmiş. dikkatli olalım.
  • bugün kahramanmaraş'ta bile yollar muhtemelen tedbir amaçlı polis kaynıyordu, maraş-antep arası çok yakındır zaten. bir günde üç patlama olduğuna göre bu orospu çocukları katliam planlıyordu ama polis önüne geçti. ihbarlar olmasa sonucunu düşünemiyorum, cumhuriyet tarihinin en büyük sivil katliamı olabilirdi. tabii üçüncüde can kaybı var mı bilemiyoruz.
  • gaziantepli arkadaşımın daha önceden sokaklarda ışıd bayraklarıyla dolaşıldığını beyan ettiği mahallede gerçekleşmiştir.
  • üniversite meydanının hemen orada oturan arkadaşım bomba patlamadı operasyon oldu da polis falan çoktan gitti diyor.
  • hirsizin sucu var eyvallah da sucun buyugu ev sahibinde. sen kapini pencereni kapatmazsan hirsiz da girer terorist de. pic de girer firlama da.

hallerinden memnunlar ki referandum olsa %60'in uzerinde tayyip baskan olsun diyecek bir sehir bu antep. e hallerinden memnun olan insanlara uzulunur mu?

her secim gecesi daha da duyarsizlasiyorum. bu olaylar sevdiklerimin basina gelmesin yeter. gerisi tin.
  • düzenleme: 3.patlamanın sebebi teröristler değil polisler tarafından evlere girmek için kullanılan patlayıcılarmış.
hesabın var mı? giriş yap