şükela:  tümü | bugün
 • spor toto basketbol ligi'nin 2. haftasında galatasaray'ın 82-80 kazandığı maç.
 • kesik kesik izleyebildim. 52 saniye kala galatasaray 6 sayi ondeydi. 6 saniye kala ise mac berabereydi. son topta galatasaray daye ile basketi buldu ve kazandi.

  tofaş maçta 21 sayidan geri döndü bu arada. oldukça keyifli gecti.

  daye tam bir skorer. çok kötü gününde olmazsa her maç 2 haneli atar.

  müthiş bloklar vardı maçta.
 • maç 21 sayiya gelince once oyuncular gevsedi ardindan ataman mudahale etmekte geç kaldi, maç 15'lerde seyrettigi sirada 3. çeyrek sonu - 4 çeyrek basi tam 12-0'lik bir seri geldi ve krize girdi galatasaray.

  deplasmanlarda geçen sezonki kadar kirilgan bir takim var, nasil olacak bilmiyorum. 21 sayi one geçebiliyorsan belli bir savunma direncin de var demek. takimin en onemli sorunu rakip momentumu kiramamasi.
 • geçen seneden devam eden hastalığımız bu. 20 sayılarla öne geçtiğimiz birçok maçı geçen sene de zora soktuk. umarım bu sene şu sorunu aşarız. russ smith böyle giderse çok kalamaz bu takımda. 2 topu hediye etti, 5 sayı olarak geri döndü. zaten sonrası tamamen tofaş lehineydi. yeni oyuncular içerisinde daye'i çok ayrı yere koyuyorum. müthiş bir şutör. üçlük atıyor, orta mesafesi var, sırtı dönük oynayıp geri çekilerek atışı var. gerçekten muazzam. bir de alex tyus çok iyi uyum sağladı takıma. savunmamız yine patatesti. deon thompson da şu ana kadar bekleneni veremedi. zaten pleiss evlere şenlik. şu adamların yerine lasme olsaydı ah ya.
 • ergin ataman'ın az kalsın hediye edeceği maç. 21 sayıya çıkan farkla beraber takım savunma yapmayı bıraktı, müdahale etmedi, micov'u ısındıracağım diye o kötü haliyle dakikalarca sahada tuttu, ege'yi benchte unuttu, bir klasik olarak oyuncusu ile didişti (thompson) maç geldi kafa kafaya. sinan'ın bu yaşında enerjisi ve daye'nin soğukkanlılığı olmasa bu kadar farktan veriyordu maçı galatasaray. daha sezonun başı belki ama hoca formsuz, takım dağınık. euroleaguede başarı şansı zaten pek fazla değil ama türkiye liginin de bu kafayla gitmesi zor görünüyor. iki guard alıp oyunu kurmak için hala sinan'a ve schlib'e mahkum kalmaksa bambaşka bir konu.
  takım ikide iki yaptı, tofaş da iyi takım ama gelecek belirsiz. hocanın konsantrasyonu artırması, takımdaki rolleri ve rotasyonu keskinleştirmesi şart.
 • takımın öncelikli probleminin ergin ataman olduğunu bir kez daha gösteren maç. bu kaçıncı be kardeşim. bu adam geldiğinden beri hangi yıl hemen hemen tüm maçlar böyle geçmedi ? en zayıf rakibe karşı oyun son bölümlerde genellikle başa baş geçti. bütün takım değişiyor her yıl ama bu durum değişmiyor. sebebi basit. türk spor tarihinin en overrated figürü. ergin ataman.
 • maçın zora girip kazanılması iyi oldu. böylelikle oyuncular ileriki maçlarda aynı sıkıntıya girmemeye çalışacaklardır.
 • mejia nin bitime 6 saniye kala baya baya falsolu ucluk attigi mactir.

  o nasil bir atisti lan oyle ? adam kosu halindeyken ziplayip havada karsi potaya dogru hareket halindeyken sutu cikardi. dolayisiyla topta falsolu bir sekilde gidip cemberi buldu. enteresan sayiydi vesselam.