şükela:  tümü | bugün
25 entry daha
  • iş nedeniyle şehir dışında olacağım için güney tribün 119. bloktan kombinemi gişe fiyatının altında devredebileceğim 5. hafta maçı.

buradan gitmezse bugün de kulübe devredip ilk kez o sistemi denemiş olacağız.

edit: kulübün sistemine devredildi. ben iki senedir ilk kez bu takımın bir maçına gitmiyorum ve stad boş kalmasın diye ilk kez devretmek istedim, kulübün kurduğu güzel sistemi de denemiş olacağım böylece.

bundan dolayı kimse ekran görüntüsü alıp beni suçlayamaz da, aşağıda annesi orospular yazan yazarın ben ekran görüntüsünü aldım. bakalım kim ne için suçlanacak şimdi. beyinsiz sürüsü sizi.

bu entryi de sırf bu yüzden silmeyeceğim.
  • avrupada bambaşka oynayan cimbomumun uzun süre sonra formasına kavuşan yıldızı cüneyt çakır'ın da desteğini arkasına alarak güçlü rakibine büyük sıkıntı çıkaracağını tahmin ettiğim derbi.
  • şehir dışında olmam sebebiyle gidemeyeceğim maçtır. güney kenar 116. blokta yanyana iki kombinem var. gişe fiyatından devredebilirim.
  • istanbul'da olmam sebebiyle gidemeyenlerin biletlerine talip olduğum maç. bir de adıma passılig kartı açtırırlarsa sevapları çift sarılı yumurta gibi olacaktır. yapın bu güzelliği renkdaşlarım ehehhe.

yer mi? yemez tabi. ulan me köftehorsunuz be :)
  • takıma desteğimizi esirgemeden gönül verelim. baktım ki trübünler dolmuş neredeyse. çok sevindim. sevindim ama iş yoğunluğundan bileti almayı kaçırdım ya la. güzel bi yerden 2 tane yan yana yerini satacak olan varsa güzel olur dostlar.
520 entry daha