şükela:  tümü | bugün
  • spor toto süper lig 5. hafta maçı. fener için ölüm kalım maçı. konyaspor 4. hafta sonrası 8 puanla 5. sırada. ligin 3 yenilgisiz takımından biri. ortalama her maçta 2 gol attılar. cocu ve takım milli aranı iyi kullanıp beşiktaş maçı öncesi bu karşılaşmaya çok ciddi hazırlanmalı. 4 maçlık yenilgi serisi sonrası lig fener için biter. gs ve kasımpaşa'nın karşılaşacağı bir haftada bu maçın önemi daha da büyük. olası bir galibiyet sonrası puan farkını 6'ya kadar indirebiliriz. skor tahminim konyaspor 1 fenerbahçe 2
    p.s. maçın hasilatı otizmli çocuklara bağışlanacak. teşekkürler, konyaspor!
  • fenerbahçe'nin ya tamam ya devam maçıdır.
  • fenerbahçe’nin 5. haftada 4. mağlubiyetini alacağı maç. atiker her türlü tiker gibi duruyor. ercan taner sesiyle good bye cocu.
  • fenerbahçe’nin kazanacağı maç olacaktır. açıklama yapmaya gerek yok, cocu’nun sezon sonu basarisizlik sebebiyle gönderileceğine inanıyorum ama dört maç üstüste kaybetmek büyük bir takımın basına kolay kolay gelmez. büyük takımlar kötü kadrolar ile bile reaksiyon verirler ve bu maç reaksiyon zamanı olacaktır.
  • maçın hakemi konusu var bir de.

neyse zaten bilinen,alışılageldik isim. anmaya gerek yok :)
  • bir fenerbahçeli olarak söylüyorum ki umarım fenarbahçe kaybeder.

hasan ali kaldırım ısrarları beni delirtiyor bu takımın. hasan ali bizden gitsin eskişehirspor'da top oynayacak yazın bunu kenara.
  • hasan ali kaldırım ısrarı yüzünden kaybetmemizi isteyen fenerbahçeli yazarları gördüğümüz karşılaşma. tamam biz de sevmiyoruz ama kaybetmeyi isteyecek kadar değil. ne olursa olsun fenerbahçe'miz kazanacaktır.

skor tahmini: 1-3
  • 3 ihtimalli maçtır..

fener kazanırsa cocu kredi kazanır, takım uyum sürecinde vs denir devam edlir..
    berabere biterse çatlak sesler çıkar , uyum sürecindeyiz, yeni takımız safsataları atılır..
    konya kazanırsa fenerde işler karışır.. çünkü haftaya da bjk maçı var ve tarihin en kötü başlangıcını yapan fener kendi rekorunu kırar..
    muhtemelen şu anda da cocu 'nun yerine hoca arayan ali koç aramaları hızlandırır..
    gene yeni takımız bahanesi uydurulur, hakeme bok atılır, fenerasyona sallanır...
    bjk maçı var diye tarftar fazla bıdı bıdı yapmaz..

lakin bjk maçı tarihi maç olur!
  • konya kazanır, fener iyi oynar.
  • gs dün akşam kazandı. puan farkı 9'a yükseldi. mutlaka kazanmamız gereken maç.