şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle beni korkutan durum.sözlükte 1 tane beşiktaşlı bulamıyoruz.öğlen 3 sularında bir açıklama sonrasında biranda sıfırlandılar. zaten 2 gündür ağlak tavırlarıyla dikkat çekiyorlardı ben kendilerine birşey yapmalarından korkuyorum. gören duyan bilen varsa lütfen yakınlarına haber versin.

edit: sorarsınız "efendi" beşiktaş derler. ama bütün entryler ananın yanındayız minvali. sizin efendiliğiniz batsın.
  • aklını fikrini beşiktaş ve beşiktaşlılarla bozmuş yazar beyanatı.

ortamlarda beşiktaş’ı siklemiyoruz dersin kim bilecek?
  • mal beyani :)
  • (bkz: yav he he)

burdayız. her yerdeyiz. ortadan kaybolanlar düşünsün. merdivenlere kaçanlar, benzincilere sığınanlar, kendi semtinde kaçacak delik arayanlar düşünsün. beşiktaş taraftarı ve beşiktaş herkesin üstündedir. futbolcular gider, başkanlar gider, yöneticiler gider biz kalırız. fikret orman kulübün ve taraftarın çıkarlarına ters hareket ediyorsa tüpçü gibi yol alır. kimse beşiktaş taraftarının sabrını sınamasın. burası benim havaları çok fazla sökmüyor. öyle diyenleri çok gördük. geldikleri gibi gittiler. başkan acilen haline tavrına sözlerine dikkat etmeli. kişisel çıkarları kenara koyup beşiktaş'ın çıkarları gözetilmeli. var kime var? fikstürü hep beraber belirliyorsanız siz eşek başı mısınız? eliniz armut mu topluyor? eyyamcıları neden hala barındırıyorsunuz? hepsini açıklayın. beşiktaş'ı ve taraftarı kollayın. biz de arkanızda olalım. itin götüne soktuğunuz ve şimdi yönetime aldığınız adamlar konusuna hiç girmiyorum. burası yeri değil.
  • “selanick “ te maç varmış.

oraya gitmişler.

;))

silip kaçar şimdi... tipik cimbomlu...
  • kaybolmadık tam olarak buradayız.
  • ananın yanındayız.