54 entry daha
  • bu sezon ilk kez etkili hücum hattına sahip bir takıma karşı oynayacak olan kuşları tatlı rüyalarından uyandıracak olan maç.
  • alanya ilk puan kaybini yasayacaktir, fenerbahce ise galibiyeti son anlara dogru kaciracak ve beraberlikle sonuclanacaktir
  • fenerbahçe önündeki üç maçı, alanya-ankaragücü-galatasaray ortalama 4 fark atarak kazanacak.

fenerbahçe’nin çok rahat kazanacağı deplasman maçı.
  • bugün ojelerimiz sarı lacivert . saldır fenerbahçe’m
  • luiz gustavo gol atacak. at fav bekle.
  • fenerbahçe’de deniz türüç,alanyaspor’da junior fernandes...maçın skorunu belirleyecek fırsatları bu oyuncuların bulacağını düşünüyorum.

not:lefterspor
  • bu maç tamamen max kruse'ye bağlı. emre oynamayacak o yüzden ortasaha üçlüsü büyük ihtimal gustavo tolga kruse olur. gustavo ve tolga ne yapıp ne edip topu kruse'ye ulaştırmalı. ileri üçlü garry vedat deniz'e kilit pas atıp pozisyona sokacak adam kruse. kruse kötü oynarsa ileri üçlü rakip ceza sahasında topla buluşamaz. trabzon maçındaki gibi göbekten oynamaya çalışırız büyük ihtimal. zaten solbek dirar ters ayaklı sağ bekte ozan olduğu için beklerim ileri çıkarıp kanatlardan hücum etme işi zor. alanya merkezi ve kruse'yi iyi savunurlar sıkıntı yaşarız. olur da ilk 30 dakikada gol atarsak maç farka gider. alamazsak sıkıntı alanya kontra atakla bizim ağır stoperleri maymun eder.
  • fenerbahçe zaten hücum futbolu seviyor, alanya da öyle, demekki kafa kafaya bir maç olacak, kadro kalitesi daha iyi olan fenerbahçe rahat kazanır.
  • fenerbahçe'nin ilk defa emre belözoğlu olmadan çıkacağı maç. ben fenerbahçe'nin emre olmadan çok zorlanacağını söylemiştim daha önce, yarın göreceğiz nasıl oynadığını takımın. eğer emre bu şekilde sık sık sakatlanacaksa fenerbahçe'nin işi şampiyonluk yarışında oldukça zora girecektir. aynı şekilde galatasaray, beşiktaş, trabzonspor ve başakşehir de şampiyonluk ışığı vermediklerinden bu sezon sürpriz bir şampiyon çıkabileceği kanısındayım. bu da olursa alanyaspor olabilir bu futbolu ile. yarınki maçı da
    emre yokken alanyasporr kazanır diye düşünüyorum.
  • 2-2 beraberlik ile sonuçlanacak olan süper lig maçı
848 entry daha
hesabın var mı? giriş yap