şükela:  tümü | bugün
  • 16 eylül 2021 perşembe günü saat 19:45'te oynanacak avrupa ligi karşılaşması.

zorlu bir kura olduğu gibi zorlu bir fikstüre sahip galatasaray.

ilk maç saha farketmeksizin favori olan lazio ile.

ikinci maç grubun ikinci zoru marsilya ile deplasmanda.

yetmezmiş gibi en zayıf halka görülen moskova ile yine deplasmanda.

moralsiz başlangıçlar kopma getirebilir.
  • tt arenada son izlediğim avrupa maçı lazio maçıydı yine bi avrupa maçı için istanbul'a geliyorum o da lazio maçı. sonuç ne olursa olsun en az onlar kadar koşup mücadele edeceğimiz bir maç olsun
  • bunu üzülerek söylüyorum ama lazionun çok rahat yeneceği maç
  • milan v lazio maçını izledim. milan 2-0 kazandı. daha farklı kazanmalıydı. tabii gs milan değil ama lazio öyle korkulası takım değil. istanbul'da berabere kalabilir gs
  • gs ilk yarı 2/0 öne geçip bu sefer 3/2 yenilecektir.fatih terim de maç sonu oyuncu değişikliklerinde hedefimiz buydu ama olmadı diye basın toplantısında konuşur .iddacılar için 3.5gol üstünü kaçırmayın.
  • milan lazio macinda lazio cok kotuydu. darisi bu maca. bol gollu mac adayi.
  • 3 gün sonra oynanacağı halde biletlerine ilişkin en ufak bir bilgiye ulaşılamayan maç. bilen varsa yeşillendirsin.
  • biletler henüz çıkmadı çünkü hangi statta oynanacağı net değil.tt arena’daki zemin çalışmasına bağlı.
    maça gelirsek trabzon maçında iyi sinyaller verdik ama babel , aytaç gibi adamların takımı ne kadar geriye götürdüğünü de gördük. oyuncu tercihleri önemli. savunmada da daha dikkatli olmalı takım. düzelirse feghouli’de mutlaka oynamalı, ileride top tutamıyoruz çünkü.

not : gs
  • galatasaray bu futbolla gruptan çıkamaz
  • galatasaray neden 2 maç üst üste lazlarla maç yapıyor?